Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula: Nie mowie ze nie masz racji. Tylko czy to faktycznie jest az tak wazne?
Gdybu sytuacja byla odwrotna i sprzedali nieletniemu piwo to krecenie afery az nadto wlasciwe.

Po prostu tu mi sie wydaje ze nie ma jakiegos wiekszego problemu xD
No ale jesli uwazasz inaczej to nic mi do tego, masz takie prawo ;)
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Mi czteropaka radlera 0% nie sprzedali a przyjechałem autem. Nie miałem portfela płaciłem NFC. I jako jedyny miałem maseczkę w Lidlu kiedy obowiązywał nakaz noszenia
  • Odpowiedz
Ale wiecie ze #!$%@? Grażynki w lidlu na policję nic jej nie zrobi nie? Ona tylko słucha poleceń a ze jej wyskakuje komunikat sprawdź wiek to go sprawdza… mandat i tak zapłaci firma xD
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: mi ostatnio nie chcieli sprzedac alkoholu po pokazaniu zdjęcia dowodu (apka straciła ważność a nie miałam dokumentu fizycznie). Spytałam kasjera czy zadzwoni po policje, bo zaraz wsiadam do auta, a on uważa, ze jestem niepełnoletnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Serio masz takie nudne życie ze zajmujesz sie takimi #!$%@?? Marnujesz czas na gadanie i walke z lidlem bo wolaja o dowod przy zakupie piwa bezalkholowego?


Nawet jesli masz racje to czy jest to tego warte?

Dla mnie stwarzasz sztuczny problem - ok wolaia to pokaze ten dowod i albo to akcpetuje albo wiecej tam nic nie kupie.


@grzesiu_id: Tak, trzeba z tymi pierdołami walczyć bo jak zignorujesz to pojawi się
  • Odpowiedz
Niedawno byłem świadkiem takiej sytuacji, jakieś Mireczki wezwały policję… spisała dane kierowniczki i zgłaszającego i polecili sprawę do sądu przekazać (,)
  • Odpowiedz
Zawartość alko w produktach:
Dojrzałe banany (10 dni po zakupie) 0,6%
Kapusta kiszona 0,5%
Kefir 0,5%
Sok winogronowy 0,4%
Chleb żytni 0,3%

Czy LIDL też wymaga dowodu?
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Było to kiedyś, nawet komentowałem ten wpis, bo po części dotyczył mnie.

TL:DR - miałem tą samą sytuację i też robiłem "mikro dochodzenie"

W lato podjechałem do Lidla kupić Radlerka 0%, bo jechałem na działkę.
Był piątek koło 7 rano, w sklepie kilka osób raptem.
Podszedłem do kasy samoobsługowej, bo tam wywaliło "child alert" - weryfikacja wieku.
Podbiegła kobieta, dobre kilka lat młodsza odemnie i dowodzik - krótka wymiana zdań
  • Odpowiedz