Wpis z mikrobloga

#atencyjnyatencjuszek (tag na czarną może biec)

Wykopki! Pijcie ze mną wybielacz.

Dziś poszedłem sobie do mojej żabki pod blokiem, dokładnie tej na rogu Gen. Andersa koło tego sklepu z oponami po lewej stronie od okna( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

Chodzę tam bo pracuje tam jedna kasjerka co ją lubie uwu, jest taka cute (ʘʘ)(ʘʘ)

I okazało się że mają hot dogi za 499 żapsów! To był deal życia bo nie wiecie (Albo wiecie bo piszę tutaj co 5 godzin) uwielbiam hot dogi, i jeszcze z sosem meksykańskim! (Tak był bardzo ostry ale super jedzonko)

To było dokładnie o 15:34 i 23 sekundy według mojego zegara atomowego

A potem wróciłem i od razu odpaliłem pasjansa pająka bo poczułem że dziś będziemy grać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) (Mój profil na steam dorzucę potem)

Mam nadzieję że wasza środa (Albo czwartek bo już po północy a ja jutro musze wstać do pracy na I zmianę na zmywaku, bo pracuję na rynku głównym, dokładnie pod numerem 23) jest tak samo super jak moja. Za kilka godzin znów napiszę co się działo, błagam zauważcie mnie i walidujcie moje życie i moje decyzje bo nie dam rady dłużej bez atencji.

#logikarozowychpaskow #attentionwhore #mojinternetowypamietnik #pamietniczek #pdk
  • 3