Wpis z mikrobloga

@bartdziur: powinno być jak w większości stacji w Rosji (obwód Kaliningradzki), parkujesz auto koło dystrybutora, idziesz do kasy, mówisz jaki nr dystrybutor, za ile litrów i zostawiasz hajs (nie pamiętam czy za ile hajsu czy za ile litrów). "aktywują" dystrybutor, idziesz sobie tankować. Zatankujesz i wracasz na stację, wydają różnice pozostałą za ilość hajsu pozostawionego. Wracasz do auta i narka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście tak było
@bartdziur: W praktyce w porze nocnej dystrybutory i tak zazwyczaj są wyłączone także tego. U mnie w okolicy np. pomiędzy 23:00-5:00 stacja jest zamknięta, a kupno hot dogów czy płatność za paliwo jest w okienku. Jak ktoś chce zatankować to się podchodzi do okienka, trzeba zapukać bo chłop na nocnej śpi i zapytać się czy nam włączy dystrybutor. Czyste względy bezpieczeństwa bo niejednokrotnie się zdarza, że na nocnej jest tylko jeden
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co do udawania, że się płaci no to... ja sam często od razu po tankowaniu wsiadam i jadę na parking więc to nie jest coś niezwykłego,

na niektórych stacjach jest nawet informacja aby tak robić jeżeli ma się zamiar korzystać ze sklepu

@SpalaczBenzyny: Też mi się wydaje, że to dobry zwyczaj zwłaszcza tankując LPG, gdzie jest często jeden dystrybutor (#!$%@? AMIC), a tankowań owy dystrybutor "w pamięci" może mieć więcej niż
@bartdziur moze jestem opozniony w rozwoju, ale najlepszym byloby mozliosc placenia z gory w automatach karta lub gotowka ktore bylyby przy stacji tankowania, wkładasz 100zł, odkrecasz wlot do baku naciskasz guzik i leci paliwko za 100zł i jedziesz dalej.