Wpis z mikrobloga

@SkorpionX: co ma związek jakie dokumenty pokojowe zostały podpisane po drugiej wojnie światowej z propagandą? ja wiem, że tuski, niemcy, rosja i inne menty z pis/po lubia przekręcać historię i chcieliby by było jak myślą, ale to akurat jest na papierze.
Uuu i co wysiedla jak Stalin kilkanaście mln ludzi?
Moja babcia została niemieckim niewolnikiem w wieku 6, kiedy uznali ze nie jest już potrzebna trafiła do obozu.
Do końca swoich świadomych dni nosiła kromkę chleba w fartuchu. Jedzenia nigdy nie wyrzucała.
Moja matka, a jej córka mówiła, ze dopiero przy wnukach zaczęła okazywać jakieś uczucia rodzicielskie. To co to #!$%@? musiało być, bo ja sam pamietam ją jako bardzo wycofana osobę, w
co ma związek jakie dokumenty pokojowe zostały podpisane po drugiej wojnie światowej z propagandą?


@masiakla musisz sobie zadać dwa pytania:
1. Czy to, co piszę przysługuje się partii PiS?
2. Czy chcę, żeby PiS dalej rządził w Polsce?
Jeśli tak to pisz więcej takich komentarzy. Jeśli nie to powyższe jest tylko memem, nie ma sensu się czepiać ¯_(ツ)_/¯

ja wiem, że tuski, niemcy, rosja i inne menty z pis/po lubia przekręcać historię
@SkorpionX: jak jesteś tak upośledzony by zakłamywać prawdę tylko dlatego, że przysługuje się znienawidzonej partii to brawo, bardzo odpowiedzialna postawa, godna medalu, pogratulować logiki. z grubsza wisi mi kto rządzi w polsce jak to jest klika, która zaczynała kariery polityczne za czasów komuny. oni nic innego nie znają. czy to po, pis, aws, czy co tam sobie utworzą dla mnie są i będą komuchami i będą robić to samo gówno, różniąc
@masiakla ale jakiemu faktowi zaprzeczam? XD Ktoś sobie zrobił mema, że jak my z dupy wyciągamy jakieś reparacje to Niemcy mogą z dupy zarządzać zmiany granic i będzie to tak samo bez sensu, a Ty zaczynasz dyskusję, że to w różnych porozumieniach było. Tak, wiemy. Po prostu Ty nie ogarnąłeś mema ¯_(ツ)_/¯