Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1088
@NielegalneKretowisko: pieniądze to nie wszystko. Życie w cywilizowanym kraju i danie dzieciom sensownych możliwości jest ważniejsze. Jak pomyślę, że miałbym swoje dziecko wysłać do szkoły gdzie podstawę programowa układają pisowskie miernoty leżące przed ołtarzem a później wysłać na uniwersytet rodem z PRL aby po nim było wyrobnikiem i płaciło podatki w tym chlewie z kartonu dla tych pisowskich miernot to mi słabo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@NielegalneKretowisko: nie muszę potrafić w internet według twoich licealnych kryteriów - pomogłem już sześciu lekarzom poprzez wykop wyemigrować do Niemiec (a kilku z nich zmotywowałem do tego kroku) co uważam za swój mały osobisty sukces.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 237
@NielegalneKretowisko: te reparacje które według prawa międzynarodowego od 1953 roku są tematem zamknietym bo III RP przejęła według polskiej konstytucji traktaty międzynarodowe po PRL? Eh misiu, one się nadają tylko na użytek własnego podwórka aby takim jak ty piana z pyska ciekła w ramach odruchu Pawłowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@NielegalneKretowisko: wręcz przeciwnie - ja bym chciał, żeby Polska ten temat pociągnęła i zrzekła się postanowień które zapadły za PRL. To by znaczyło, że granica na Odrze jest również nieważna a Ziemie Odzyskane wrócą do macierzy - a ja mógłbym wtedy wrócić do domu i nadal żyć w cywilizowanym kraju, mam mieszkanie w centrum Szczecina którego z sentymentu nie chce się pozbywać. :)
  • Odpowiedz