Wpis z mikrobloga

Co myślicie o czymś takim? Myślicie że takie pokoiki by się wynajęły w krakowie po 1400 pln?
Mam teraz duże mieszkanie o podobnym układzie na wynajem ale wyciągam z niego max 4400 pln. Wpadłem na pomysł wypowiedzenia najmu obecnym lokatorom i podzielenia go na kilka pokoi na klucz pod wynajem, łazienka i kuchnia wspólne.

#krakow #wynajem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #inwestycje #nieruchomosci #oszczedzanie
Viado - Co myślicie o czymś takim? Myślicie że takie pokoiki by się wynajęły w krakow...

źródło: comment_1662112026PCNa2wxqFbmz6lfuWygJQJ.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Viado: tak na poważnie, za małe to będzie, ktoś sobie weźmie pokój z gorszym standardem ale większy. Nikt na dłuższa metę tego nie wynajmie z prostego powodu , nie ma nowy żeby w takim mieszkaniu była cisza i spokój.
  • Odpowiedz
@Viado:Zejdzie na spokojnie byłem raz w odwiedziny w takim mieszkanku , ale jeszcze bardziej zoptymalizowanym bo kuchnia była na korytarzu między pokojami. Serio XD Wszystko był full obłożone .
  • Odpowiedz
@Viado: Ja bym tam wstawił piętrowe łózka i podwoił dochód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zeugma Do tego jak jeszcze pokombinujesz, to możesz wynająć równocześnie pracującym na dniówki i na nocki. I znowu x2 XD
  • Odpowiedz
@Viado: Znajomy cos takiego zrobil na 80 metrach. Bierze po 900 zł od pokoju czyli 4500 zł, ale w tym już są czynsze, prąd, grzanie, woda. Za 1400 może Ci być ciężko wynająć za 900/1000 spokojnie.
  • Odpowiedz
@Viado: Szczerze spoko tylko zamiast tego pokoju z podwójnym łóżkiem robisz tam salon typu narożna kanapa jakiś fotel + tv odchodzi ci wtedy zakup 5 tv fo każdego pokoju
  • Odpowiedz
@Viado: skoro to kamienica to daj antresole zamiast łóżek. Wpłynie to bardzo pozytywnie na poczucie przestrzeni. Poza tym będzie to wyglądało modnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camelinthejungle: Czyli masz hotel nad sobą? Ilu ludzi tam przebywa maksymalnie jednocześnie?
Dwa lata temu miałem piętro pode mną Ukraińców, teoretycznie dwóch lokatorów ale imprezy były na 10 osób i nie dało się wytrzymać. Dzielnicowy na szczęście zrobił porządek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@missdaytona: się nie zdziw ale #!$%@? takie dzielenie pokoi na życzenie klienta. Nawet jeszcze nie skończyłem remontu a juz się wynajeło. Najgorszy problem jak jest okno po środku pokoju to lipa. Ale był taki agent że mówi a #!$%@? wał ściankę po środku okna ( ͡° ʖ̯ ͡°) dumny z siebie nie jestem. A tu masz klitke co ostatnio robiłem pokój miał z 6x3 m a teraz
wsciekly_szumrak - @missdaytona: się nie zdziw ale #!$%@? takie dzielenie pokoi na ży...

źródło: comment_1662123809Iu6Gwhw53p4yKOveMXxTv1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@marcingliwice: Trudno powiedzieć. Ale historia generalnie bardzo podobna (Zabrze z tej strony). Na początku były patologiczne imprezy i ciężki bój z wykorzystaniem policji, dzielnicowego i zarządcy tego wynajmu. Trwało to parę miesięcy, wtedy skład osobowy był generalnie w okolicach 6-7 stałych lokatorów plus zapraszani goście. Kiedyś jak w covidzie na samym początku z zakazem zgromadzeń ich policja wyrzuciła, to naliczyłem kilkunastu XD.
Obecnie widzę, że rotacja jest większa, nie ma nikogo
  • Odpowiedz