Wpis z mikrobloga

obejrzałem właśnie te 2 odcinki i co można powiedzieć... no syf straszny.
"czysty Tolkien" to chyba dlatego bo umywałby rączki od tego badziewia (gdyby żył).

Dialogi sztuczne, widać, że patos jest na siłę wkładany w usta aktorom i wychodzi to bardzo nienaturalnie. Każda próba naśladowania trylogii Jacksona (a jest ich dużo) wygląda jak kicz i parodia. Muzyka wydawała się spoko na początku ale potem stała się męcząca, jest do bólu podniosła i głośna (wiecie o co mi chodzi) tak jakby w każdej scenie była jakaś epicka bitwa o losy świata chociaż akurat w danej scenie bohater po prostu sobie idzie. Kostiumy? Eh... To już w Wiedźminie mnie irytowało, wszystko odpicowane, świecące, wyprasowane. Gdzie ten brud, zużycie, które nadaje chociaż trochę realizmu?

Ja już mam dość - to kolejne #!$%@? uniwersum fantasy takim generycznym tworem, bez klimatu, pomysłu, bez chęci do wyróżnienia się z tego zalewu seriali/filmów robionych na jedno kopyto. Ile można?

Chciałbym, żeby po tym zalewie krytyki serial okazał się klapą finansową, może to ten moment, żeby coś się w końcu zmieniło

#ringsofpower #amazon #lotr #wladcapierscieni i trochę #zalesie
  • 5
@RezolutnyPasikonik: jak dla mnie to wiekszosc tego co piszes to po prostu cisniecie na sile. Nie wiem co tu chciales zobaczyc jakas trylogie Jacksona cofnieta o 2 tysiace lat? Jak dla mnie to to wszystko wyglada bardzo dobrze, takiemu Wiedzminowi daleko do tej jakosci. Krolem i tak jest HotD co chyba kazdy rozsadnie oceniajacy sytuacje wiezdial. Ten serial ma wielki potencjal i tak przyrownujac do hejtu jaki splynal to jest wrecz
@RezolutnyPasikonik:


Chciałbym, żeby po tym zalewie krytyki serial okazał się klapą finansową, może to ten moment, żeby coś się w końcu zmieniło

Obejrzałeś? Obejrzałeś, Amazonowi zapłaciłeś? No a jak. To tyle w kwestii finansowej, niestety