Wpis z mikrobloga

@Neobychno: wszytko sprowadza się do tego samego, tylko wydźwięk jest inny.
Czysto obiektywnie nie znam kontekstu wypowiedzi tego Sławka, ale nie da się ukryć, że to jest prawda co powiedział, no chyba że ktoś uważa inaczej, ale tak było jest i będzie. Z kolei Komorowski też miał poniekąd rację, ale sytuacja do której się odnosi zmienia postrzeganie jego słów i stawia jego wypowiedź w bardzo złym świetle.
@syn_octave: Najlepsze, że jak Komorowski to mówił w 2014, to była zajebista rada. Eldorado kredytowe wtedy się zaczynało rozkręcać i długo czegoś takiego jeszcze nie będzie. xD


@Michal0173: No bo prawdę mówiąc, to co gość mógł mu poradzić? xd Jak chce więcej zarabiać, to musi podnosić kwalifikacje, ale żyjemy w takim kraju, że lepiej gdyby pieprznął jakimś populizmem, wtedy gawiedź klaskałaby uszami.
@Neobychno: Nie jestem kucem i #!$%@? tą całą Konfederację, jednak Sławek zawarł w swojej wypowiedzi pewną prawidłowość. Kiedy poprosiłem pracodwcę o podwyżkę (z 4800 na 7000) dostałem zaledwie 700zł co skutkowało 5500. Kiedy stwierdziłem, że nie sprostał moim oczekiwaniom rozglądnąłem się za pracą i dostałem propozycję pracy za 8500