Wpis z mikrobloga

Co te onuce odwalają, to ja nawet nie. Słuchajcie: prowadzę na FB profil miesięcznika „Świat Kolei”. Jak sama nazwa wskazuje, wydawnictwo typowo spod znaku #pociagiboners. Gagar z bipom i te klimaty #pdk

W marcowym wydaniu na okładce pojawił się niewielki pasek w kolorach flagi Ukrainy. Wiadomo - na znak wsparcia. No i od tego czasu na profilu, do tej pory spokojnym, pojawiły się ruskie trolle.

W kwietniowym numerze na okładce pojawił się czarny parowóz z czerwonymi elementami (no, tak się maluje lokomotywy parowe od dwóch wieków xD), to nastąpiło zesrańsko, że hurr durr, banderowskie barwy.

Teraz na okładce mamy lokomotywę malowaną jak na zdjęciu, no i znowu ból dupy, że ktoś 40 lat temu śmiał użyć koloru żółtego i niebieskiego do pomalowania pociągu. Byłoby to nawet śmieszne, gdyby nie pojawiające się groźby karalne, że z redakcją "trzeba sobie porozmawiać".

Dziwnym trafem wszystkie te profile mają na imię Andrzej i nie posiadają zdjęcia profilowego ¯\_(ツ)_/¯

#ukraina #rosja #kolej #pociagi #ruskapropaganda #ruskimir #kacapskiegowno
ff91 - Co te onuce odwalają, to ja nawet nie. Słuchajcie: prowadzę na FB profil miesi...

źródło: comment_1662378673blbwMEndYud9QOFHuzGoX2.jpg

Pobierz
  • 31
@Visius: to jeden z tych kultowych mikoli co mają szufladę wypełnioną rarytaśnymi fotkami a w głowie znają przeznaczenie każdej zwrotnicy w tym kraju? <3
@ff_91 Mój stary jest takim purystą, że on mikoli ma za wariatów, a za nazywanie rozjazdu zwrotnicą dostałbyś od niego lepa na ryj. :D Jeśli znasz ten swiatek, to już powinieneś wiedzieć, który to mój ojciec.
@ff_91:"W marcowym wydaniu na okładce pojawił się niewielki pasek w kolorach flagi Ukrainy. " W sumie to popieram atak, mało tego było żeby jeszcze do gazetki kolejowej tą wojnę ładować? Ruszyli temat polityczny to co się dziwić że wybuchły gównoburze?