Wpis z mikrobloga

@ZlodziejBilonownic: Dziękuję, szkoda tylko, że chyba nie wejdzie w gorące. Nigdy nie wiem, o której godzinie dobrze takie coś zapostować. Kiedyś czytałem o tym, że najlepsza to jest 5 rano. Ludzie po nocnej idą spać, jest tylko garstka, prawie nikt nic nie dodaje i każdy plusuje, cokolwiek by nie weszło. A później w aktywnych już szybka droga do gorących 6h, po pracy ludzie oglądają 12h, a wieczorem 24h.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: No ale wtedy już jest duży zalew nowej treści i można zniknąć w tym zalewie. Najważniejsze to trafić w ciągu kilkunastu minut - pół godziny do aktywnych. Wtedy Ci z rana plusują, ale nie neguję, chyba 5-8 najlepszy czas na wrzucenie jak się czuje, że tworzy się perełkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mukkadun: ja to w ogóle nie ogarniam aktywnych. O nich decydują plusy czy komentarze? Bo mam wrażenie, że tylko komentarze ale w bardziej ruchliwych godzinach to już losowe wpisy nawet te mniej aktywne
  • Odpowiedz
@Mukkadun: ja to w ogóle nie ogarniam aktywnych. O nich decydują plusy czy komentarze? Bo mam wrażenie, że tylko komentarze ale w bardziej ruchliwych godzinach to już losowe wpisy nawet te mniej aktywne


@SzubiDubiDu: Są dwa proste wytłumaczenia, albo algorytm wykopu jest strasznie skomplikowanym bytem i zależnie od pory dnia, przepustowości oraz tłoku na portalu dobiera odpowiednie treści w aktywnych, by każdy miał indywidualnie podane treści (w celu jeszcze większej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: według moich obserwacji to chyba bardziej liczą się komentarze niż plusy, dlatego jak nawet op doda sam sobie komentarz i nie dostanie plusa to i tak wyświetli się w aktywnych, a jak nie będzie miał komentarzy to nawet z 10 plusami ciężko mu wejść
  • Odpowiedz