Wpis z mikrobloga

w pełni czaję. Kupujesz coś za spory hajs to masz pewne oczekiwania.


@OraclePL: ale nikt im nie wprowadza komunalnych do bloku. Te pieniądze płacili deweloperowi, a nie miastu więc nie wiem czego oczekują od miasta. Jak się chcieli zabezpieczyć to powinni wykupić ziemię na około i zagospodarować.

A oni chcieli by za darmo.
@LuciusMiximus: Kumpel mieszka na takim zamkniętym osiedlu w wawie, wprowadziła się tam nowa rodzinka i ojciec rodziny jeździł Citroenem Jumpym wiecie takim dostawczakiem. Sąsiedzi onmijali go szerokim łukiem bo podobno to jakiś fizol płytkarz i dla nich to był level niżej. Po 3 miechach okazało się że to auto tylko pożyczone bo jego BMW było naprawiane po stłuczce…sąsiedzi odetchnęli !


@c43amg: Potwierdzam, byłem tym Citroënem
@LuciusMiximus: Mnie najbardziej śmieszy, jak ludzi wręcz to cieszy xD Nic tak nie boli ludzi, jak to, że ktoś dzięki zarobionym pieniądzom może zwiększać swój poziom prywatności. Na zachodzie już budują masowo takie budynki, pośród takich o wysokim standardzie, aby zapobiec tworzeniu gett. W Krk chciano zakazać zamkniętych osiedli, oficjalnie - bo karetki mają dalej do poszkodowanego, bo tereny są ogrodzone, nieoficjalnie, bo ludziom doopska pękają, że ktoś się od nich
zapraszam na osiedle komunalne na Dudziarskiej.


@uhu8: Po co, jak tam nic nie ma? I to nie było osiedle komunalne, ale socjalne dla osób eksmitowanych z innych miejsc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stanleymorison: powinien być zakaz grodzenia osiedli w pewnych obszarach miasta, nie wiem jak można być temu przeciwnym.
Niedaleko mnie ogrodzili sobie osiedle do którego przylega przedszkole. Od tego czasu nie da się podwieźć dziecka bo wyjazd zablokowany a część lokalsów musi chodzić 2 razy dalej. Jak komuś przeszkadza że że nie-mieszkańcy u niego chodzą lub parkują to niech sam nie korzysta z tych wygód u innych i kupi sobie prywatne miejsce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OraclePL: @uhu8: @Lonesome_road: później ci ludzie blokują rozwój miasta. Drogi nie bo głośno, sklepu nie bo głośno, pola nie bo śmierdzi i głośno, pasieki nie bo ruinami m robaki, zakładu przemysłowego nie bo "chemia i smród", sąsiadów nie bo widoki, drzew nie bo zwierzęta i liście, bloków nie bo patologia. Najlepiej żeby została łąka, ale niech ktoś im postawi żabkę, ścieżkę rowerową, przystanek, szkołę, żłobek itp.