Wpis z mikrobloga

z takich śmiesznych historii to
dawno daaaaaaaaaaaaaaawno temu chłop w ramach wfu zapisał się na podstawową naukę pływania
i jakoś tak śmiesznie wyszło że grupa składała się tylko z niego i kilkunastu bab
co pani prowadząca lubiła podkreślać rzucając nierzadko teksty że jest tu jedynym  s a m c e m  hehe  ()
który wywoływał julkowy chichot ._.
nie bała się też dawać ćwiczeń wymagających koedukacyjnego kontaktu fizycznego (jak chodził kolejny raz to inna prowadząca już tego unikała i pary miały być po katolicku chłop z chłopem i baba z babą)
więc musiał np iść tyłem i ciągnąć wannabe-płynącą oliwkę za ręce (i vice versa)
albo nieść na barana i czuć przylepioną do pleców pierwszoroczniarę
albo być niesionym modląc się zaciekle żeby krew nie napłynęła za bardzo do beniz bo niechybnie by to wyczuła ()
w każdym był to pierwszy raz w post-dziecięcym życiu kiedy chłop trzymał za rękę

#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #fobiaspoleczna #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #truestory #chodtokowypamientniczek #basen #plywanie
Chodtok - z takich śmiesznych historii to
dawno daaaaaaaaaaaaaaawno temu chłop w ram...

źródło: comment_1662641462xG4hraV7YHaJKDNbVwhSeM.jpg

Pobierz
  • 6
@Chodtok: Przypomniało mi się jak w czwartej czy tam piątej klasie jeździliśmy na basen ze szkoły. Oczywiście ja spierdoks nie umiałem pływać. Było ćwiczenie, że trzeba było się zanurzyć pod wodę i wsadzić głowę w koło ratownicze i tak przejść cały tor przeszkód. Ja zacząłem się topić i nauczyciel mnie dał do jacuzii. Siedzę sobie sam, a tu nagle przychodzi jakaś inna klasa i jakieś typy wchodzą do mnie do wody