Wpis z mikrobloga

TL TR: Szukam sobie hobby, które mi się jakimś cudem spodoba i będzie jednocześnie atrakcyjne dla kobiet. By o nim rozmawiać/wspólnie to coś robić i nie wychodzić przy tym na dziwaka/nerda/nudziarza itp. itd.

Długa wersja:




Poproszę inne pomysły. Nauka tańca? Nie wiem dajcie cokolwiek. Co ludzie robią w Polsce poza chlaniem i pracowaniem?

Mam 21 lat i mieszkam pod Wrocławiem.

#rozowepaski #hobby #redpill #pytanie #niebieskiepaski
  • 184
@SEBZER jak masz za dużo pieniędzy to wkręcić się w żeglarstwo:

+ rzadko spotyka się żeglarzy, którzy nie byłyby sympatyczni i oceniali ludzi z góry;
+ dla kogoś z zewnątrz wydaje się to niesamowicie skomplikowane;
+ na rejsach dość łatwo nawiązać nowe znajomości, choćby ze względu na to że jesteś w małej przestrzeni z ludźmi;
+ różowe zawsze wyobrażają sobie że jak żeglujesz to masz worek kasy/własny jacht/pływasz ciągle po ciekawych egzotycznych
@SEBZER: no nie blackpill tylko rzeczywistość, żadnej kobiety nie bedzie obchodzilo jakie masz hobby, tylko to jak wygladasz i ewentualnie jak sie zachowujesz, szukanie hobby zeby zainteresowac kobiety to tylko upadlanie sie
no nie blackpill tylko rzeczywistość, żadnej kobiety nie bedzie obchodzilo jakie masz hobby, tylko to jak wygladasz i ewentualnie jak sie zachowujesz, szukanie hobby zeby zainteresowac kobiety to tylko upadlanie sie


@OddajButa123: to nie jest temat wątku. wyjdź.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Trauma_Teddy: bo tutaj ludzie maja strasznie wypaczone zdanie o kobietacj

@Miszcz_Joda: kurde nie chce mi się rozwijać tematu, ale to jest idealny przykład hobby, które absolutnie nie jest kobietom po drodze. Zajmuje sporo czasu, którego nie spędzasz z nimi na urodzinach mamusi, najczęściej kosztuje worek pieniędzy, a wracając z gór po kilku dniach wyglądam jak bezdomny( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znam kilka dziewczyn którym to nie przeszkadza,
@SEBZER: Geocaching jest super! Jak już się wkręcisz, będziesz miał czas i zaczniesz chcieć robić swoje skrytki, potem do nich jeździć i je naprawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już totalnie super zajawka. A co do samego wpisu to powtórzę, to co poprzednicy — rób to, co lubisz. najbardziej interesujące są osoby, które mają jakiekolwiek hobby, o którym mogą opowiadać i zarażać nim innych, bez względu na
@SEBZER: Mirek, nie liczy się hobby tylko ty. Jak będziesz interesujący dla loszki to możesz jej nawet opowiadać o hobbystycznym oddawaniu kału w przydrożnych rowach i będzie cię słuchać z zainteresowaniem
@Stah-Schek: @SEBZER

swoją drogą pies to mega magnes na rozpoczynanie konwersacji


Jest w tym trochę prawdy ino trzeba chyba mieć "ładnego" psa - ostatnio spacerując bulwarem widzialem wieczorem typa z psem rasy "Akita", normalnie ludzie się zatrzymywali i zagadywali do gościa xD