Wpis z mikrobloga

Milik to jednak ma pecha XDDD jedyna bardziej Milikowa wersja wczorajszej inby, to gdyby Arkadiuszo podczas cieszynki doznał kontuzji kolana XDDDDDDDDDD z jednej strony mi go szkoda, ale z drugiej jest to bardzo zabawne, jak całe życie Milik ma pecha ZAWSZE DRUGI XDDDD Gdyby nie to, że żyje w erze Lewandowskiego, byłby absolutną gwiazdą w Polsce, a małe dzieci miałyby jego koszulki na podwórkowych meczach xDDD
#mecz #tetrycy #reprezentacja #wlochy
KRZYSZTOFDZONGUN - Milik to jednak ma pecha XDDD jedyna bardziej Milikowa wersja wczo...

źródło: comment_1662992386DrKocrWWGSYHtyvmMNRvkc.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: najlepsze jak po erze lewego i milika znowu wrócimy do jarania się napastnikami w np. średniaku ligi francuskiej albo bundesligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będziemy wspominać lewego który bił się o złotą piłkę, magiczny sezon piątka w genoi i milanie, gol sebka mili z niemcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ark00: Wrócą mroczne czasy. Ale może Robercik zostanie trenerem na miarę cyca i dostarczy emocji prowadząc jakiegoś średniaka, który by nagle zaczął demolować w europie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ark00: będzie to takie samo bicie kapucyna jak jaranie się Szpaka podczas powrotu Repry do grania na Mundialu gdzie non-stop palowano się pod Late, Smolarka, Bońka i Deynę, gdzie dla mnie wtedy jak i dzisiaj te nazwiska były historycznie obce zupełnie, bo to piłkarze, którzy grali jak mój stary byl dzieckiem xD
Lewandowski mógłby później swój sukces przekuć na jakąś fajną szkółkę, która trenowalaby te perełki zarzynane najczęściej w polskich klubach.
  • Odpowiedz
@Ark00 oby po ich erze przyszedł czas jarania się średniakami z ligi francuskiej i bundesligi, bo ja pamiętam jak przed nimi oglądałem mecze na Polsat Sport i jarałem się Niedzielanem w NEC Nijmegen, Żurawskim w Celticu, a Smolarek BVB to już był sztos nie do ogarnięcia
  • Odpowiedz
Żurawskim w Celticu


@Mfalme_Kitunguu: panie kurłła, liga szkocka w polsacie, 4 bramki niedzielana w nijmegen po którym prezes dał mu się przejechać ferrari, gol jelenia z kąta, saganowski w lm, rasiak w derby country i nieuznany gol w totrenhamie. Kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie znam dobrego piłkarza, który po skończeniu kariery zostałby dobrym trenerem, no może poza Zidanem xD


@pawel694: guardiola, xavi, Luis Enrique. Więcej musiałbym wygooglać bo nic mi nie przychodzi do głowy.
Chociaż sam możesz poszukać choćby Włochów czy Holendrów, choćby Carlo Ancelotti czy Fabio Capello
  • Odpowiedz
możliwe, że zostanie - ale czemu z góry zakładamy, że będzie trenerem w Polsce:P


@tears-of-a-clown: nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
Ale lewy ma tyle wiedzy, niekoniecznie taktycznej, ale zdecydowanie technicznej do nauczania, dyscypliny do swojej pracy którą może zarazić innych i zdecydowanie miałby posłuch czy prowadzenia się profesjonalnie.
Niekoniecznie nadawałby się na pierwszego trenera drużyny czy kadry, ale na trenera od przygotowania czy np. prowadzenia akademii. Mając kontakty w Hiszpanii i Niemczech mógłby
  • Odpowiedz
@Ark00: racja, fajnie by było, ale jeden Robercik nic nie zdziała.

Tragedią to było, że ludzie z pokolenia 74-82 nie poszli za ciosem i przy rozwijającej się technologii nie poszli w to dalej. Do tego założenie, że zawsze będzie dobrze bo przecież my POTENGA PIŁKARSKA.

Dlatego mamy pokolenie gówna w latach 90, bo wtedy żeby się do klubu dostać to musiałeś być synem jakiegoś piłkarza. A najlepsi z podwórka (a grało
  • Odpowiedz