Wpis z mikrobloga

Mirki czekałem na fachowca z ekipą, termin zaklepany ale oczywiście choroba pokrzyżowała plany i przyjdą dopiero za rok. Mam taką ścianę jak widać na zdjęciu - kruszy się, ma jedną dość głęboką dziurę (za tym jest pomieszczenie gospodarcze, nad tym taras) a do tego rynna jak widać odpada (zrobiona przez 'fachowca-znajomego' teścia, lepiej nie gadać). Czy mogę z tym coś zrobić sam i teraz, tak żeby zabezpieczyć to na zimę? (ewentualnie podreperować lub naprawić całkowicie)

Nie mogłem znaleźć na internecie żadnego rozwiązania konkretnie pode mnie ale z tego co czytałem powinienem najpierw wyczyścić ścianę i usunąć odpadające elementy a później chyba zagruntować (zanim zacznę cokolwiek więcej z tym robić).

Kiedyś dawno czyściłem to i malowałem betakontaktem ale betakontakt zamienił się w taką powłokę która powoli odkleiła się od ściany i właściwie nic nie dała.
#budownictwo #remontujzwykopem
Thanos - Mirki czekałem na fachowca z ekipą, termin zaklepany ale oczywiście choroba ...

źródło: comment_16629983886nGmKOlAKwWgOEmj27N8Hn.jpg

Pobierz
  • 4
@Thanos: jak ten taras nad rynną się kończy? bo jak woda leci po ścianie to co byś nie robił odpadnie
Może jakaś plandeka na taras i opuszczona do ziemi pozwoli wyschnąć choć trochę i zabezpieczy do wiosny