Wpis z mikrobloga

@vorio: Ludzie są #!$%@? że już palą? Czy robią to w bieszczadach powyżej 1000 mnpp? Też mieszkam w domku pod Wrocłąwiem, ostatnie noce były chłodne, ale chyba by mnie pogrzało, żeby odpalać centralne. W dzień wietrzysz, zwłaszcza gdy słońce przyświeci. Na noc zamykasz okna, ewentualnei zostawiasz otwarte tam gdzie śpisz jak lubisz spać w chłodzie. I temeratura się trzyma w okolicach 20 w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarasznikos: mi jest zimno w domu, a Wrocław jest cieplejszy od mojego miejsca zamieszkania o 6-10 stopni w dzień i w nocy. Nie mieszkam w Bieszczadach. Słońca nie było od 6dni xD
Gospodarka centralnie sterowana. Marzenie wykopków z tagów antykapitalizm i dużej części neuropa.


@Khorne_: tak tak, dodajmy też jeszcze całą prawicę, lewicę i centrum, po co się ograniczać... Zwłaszcza jak neuropa najczęściej jest przez lewicowców określana jako libki (co dla nich jest określeniem pejoratywnym) xD To faktycznie #4konserwy są już bliżej marzeń gospodarki sterowanej centralnie bo branzlują się do pisu, a to on wprowadza takie kretynizmy
neuropa domaga się od państwa dostarczania za darmo podstawowych produktów do życia jak podpaski i kondomy


@ElonMuskKochamCie: Popatrz, może gdyby kondomy były za darmo to byś się nie urodził, ile jako społeczeństwo byśmy zyskali za tak niewielką cenę.