Wpis z mikrobloga

Jestem zasmucony festiwalem nienawiści jaki się tutaj odbywa kosztem normalnych Rosjan. Przykładem będzie znalezisko o Rosjaninie który pobił Ukrainki we Francji.. Z jakiegoś powodu nikt nie pasjonuje się, kiedy Szwed albo Polak dokona przestępstwa, a przecież każdy naród ma czarne owce.
#ukraina #rosja #wojna
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@OpolskiGrzyb: jednak nie nie każdy naród napada na swojego sąsiada i popełnia tam zbrodnie wojenne na każdym kroku, przy polsku zdecydowanej większości obywateli. Usuń konto.
  • Odpowiedz
@OpolskiGrzyb: Nienawiści do nikogo nie popieram, natomiast zła opinia o Rosjanach wynika z tego jaki system ich społeczeństwo akceptuje i jakie zbrodnie organizuje sąsiadom.

W każdym narodzie się znajdą zakały, w polskim też się znaleźli kolaboranci pomagający Niemcom w mordowaniu żydów, ale to nie polski rząd na uchodźctwie zorganizował holocaust w imieniu naszego narodu, tylko Niemcy.

Na naszych oczach rosyjski rząd urządza eksterminację narodu ukraińskiego, z ogromnym przyzwoleniem społecznym.
  • Odpowiedz
Jestem zasmucony festiwalem nienawiści jaki się tutaj odbywa kosztem normalnych Rosjan.


@OpolskiGrzyb: Obowiązkiem wszystkich normalnych rosjan z całego świata jest teraz jechać do moskwy i obalać nazistowski reżim fsb, który aktualnie rządzi rosją. My tych normalnych rosjan popieramy. Tylko gdzie oni są? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OpolskiGrzyb: Każdy naród ma czarne owce ale w rosji to jest 60-70% popierających wojnę więc można powiedzieć że ci normalni to jakiś margines którym nie powinniśmy oceniać całego narodu xD
  • Odpowiedz
@OpolskiGrzyb: Zdefiniowałem ci normalnych rosjan, żebyś ich łatwiej rozróżniał od kacapów (nie ludzi), których w ramach operacji denazyfikacji wreszcie wybijemy do ostatniego łba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz