Wpis z mikrobloga

@Zbiglondo: #ios16 Bateria w iPhone leci na momencie. Pod płaszczykiem customizacji, dostajemy gówno, a nie system. iOs do 15stki to był minimalizm, prostota, responsywność. Teraz w #ios16 systemowi bliżej do konfigurowalnego Androida. Nie rozumiem zachwytów nad tym systemem.

Aha - always on display dostępny jak se kupisz iPhone14 z zainstalowanym shitOSem nr 16.

Można kasować wiadomości jak się wyśle - będziemy wychowywać tony obywateli nie mających swojego zdania, którzy jak wyślą Julce sms, że podoba im się sposób w jaki się do nich uśmiechnęła to usuną bo w końcu seksizm, patriarchat i lepiej nie mieć swojego zdania- xD

WOW - oddali podpis ile wynosi procent baterii. #rewolucja #idontlivethisplanetanymore ##!$%@?

P.S. Wróciłem do iOs 15stki póki jeszcze dostępna na IPSW.. trochę mi lepiej
  • 3
@Zbiglondo: No pozmieniali system ale kto nie zmienia, Xiaomi i tak zaraz wrzuci łatkę i zrobi 1:1 z ios. Jak ci się nie podoba to masz masę androidów na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam korzystam od lat i milo że coś się zmieniło, zrobiłem sobie tapetę z emotikonkami kupy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)