Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Co byscie woleli. Fajna kariere i dobre pieniadze, stac was na fajne wygodne zycie, zwiedzanie swiata itp, ale w konsekwencji 90% znajomych sie od was odwraca, bo zarabiaja 2700 a wy 15000 i ich to kluje w oczt, czy moze normalne zycie szaraczka w ktorym tak jak inni zarabiacie 2700 ale za to macie mnostwo znajomych

#dylematy #pracbaza #programowanie
  • 57
  • Odpowiedz
@breakdown_: Bierz kase,bo pozniej i tak jak ci zalezy,to trzeba wybierac miejsca gdzie sie spotkac albo jezdzic za granice w odwiedziny. Nie daj bosze wyjdzie jeszcze tak,ze kazdy bedzie chcial sie spotkac gdzies,gdzie nie bedzie cie stac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ania919: Ciężko to ukryć, kiedy wszyscy wiedzą, że jako jedyny przestałeś jeździć na magazyn, a siedzisz sobie w domku czy deszcz czy śnieg, kapusie na nogach, kawka w dłoni i pewno 3 razy większa wypłata niż ten, co na rowerze w pocie i znoju jedzie tyrać na janusza.
  • Odpowiedz
@breakdown_: co raz gorsze te bajty. W tonie, że jesteś kimś #!$%@? wielkim bo zarabiasz 15k, a wszyscy wokół gówno. Ja nie wiem skąd wy bierzecie znajomych, skoro wszyscy zarabiają taki gówno pieniądz xD. Moi nie pracują w IT i również mają dobrze
  • Odpowiedz
@muchatse: Albo mieszkamy w mieście 15k mieszkańców gdzie jedynie gdzie możesz pracować to w sklepie za ladą, albo w magazynie albo w elektrowni.

Ziomek, nie każde miejsce w Polsce to warszafka
  • Odpowiedz
@breakdown_: Takich konkretnie znajomych to mozesz miec na peczki i stan posiadania nie ma tu nic do rzeczy. Doprawdy, rozumiem Twoje rozterki, ale nie ma potrzeby dokonywania wyboru tak, jak go przedstawiasz. Ludzkie relacje w ogole nie dziala w taki sposob. Wpadles w jakis naprawde bardzo nieprzyjemny kociol i byc moze wydaje Ci sie, ze tak jest wszedzie.
Zrob sobie przysluge i sprobuj to jakos przelamac. Poeksperymentuj. Bo masz problem natury
  • Odpowiedz
@breakdown_: ci ty się przejmujesz zawistnymi polaczkami, no litości.
Jakiegoś prola będzie piekła dupa że się sam nie rozwinął tylko rypie jako zastępowalny głup na minimalnej i ty sę masz tym przejmować?
Polakowi możesz rozwalić auto, wyruchać żonę i zabić syna, a wybaczy lub zapomni, ale powiedz że więcej zarabiasz lub kupiłeś sobie coś nowego typu dom/samochód, to cię zabije we śnie.
  • Odpowiedz
@breakdown_: Ja jestem najbiedniejszy z całej mojej paczki Ja kolejarz 3k a oni programiści za wielokrotność mojej wypłaty. Nie przeszkadza mi to, ba cieszę się ich szczęściem. Mam okazje dzięki temu posłuchać historii z zakątków świata na które mnie obecnie nie stać, poznać nowe technologie które sobie kuupją a na które Ja nie mam kasy. Ogólnie to chciałbym by zarabiali jeszcze lepiej ale bym ich kiedś przegonił :D
Nie sztuka by
  • Odpowiedz
@breakdown_: osobiście znam kogoś, kogo duże zarobki zmieniły. Gość nie lubił tego co robił, gadał już głównie o tym co ma i co jeszcze kupi. Ludzie nie odwracają się bo w oczy kłuje...
  • Odpowiedz