Wpis z mikrobloga

nieprawda, no mi akurat zmieniły się gusta ale znam ludzi w moim wieku którzy tylko takiej muzyki słuchają ()


@kontodlabeki: nie zmieniły ci się gusta, tylko otworzyłaś się na inną muzykę. to lekka różnica.
okazało się że muzyka która wczesniej słuchałaś, jest okey, ale są bardziej okey zespoły.
wczesniej sie na nie zamykałaś, jak 99% fanów rocka/metalu ( ͡° ͜ʖ ͡°
między innymi znienawidzona przez przegrywow Sanah ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kontodlabeki: Sanah ma głupie teksty piosenek :p Już bardziej wolę Natalie Nykiel :p Przynajmniej nie śpiewa o tym samym używając grafomańskich sztuczek :p
Linkin Park to tak średnio metal :P


@hellgihad: Zależy w jakim okresie. Niektóre ich dema czy B-side'y wydawane na płytach dla członków fanklubu były cięższe niż to co wychodziło na płytach studyjnych. Tutaj demo z 2008 roku. Nie brzmi to jak typowy Linkin Park:
@kontodlabeki: Ja majac 10 lat zaczynałem od Limp Bizkit, Linkin Parka potem wszedł Slipknot, Metallica no i co najważniejsze HammerFall tak się wkręciłem w Power Metal że głównie go słucham mimo że 30+ na karku :D

Do dzisiaj miło wspominam kostkę, glany, bojówki (ahh ta ilość kieszeni :D) czy długie włosy. Jak sobie myślę o sobie to nadal widzę się z dłumi kudłami mimo że je ściąłem kilka lat temu :P
źródło: comment_1663237132C37n45XzAo0o3CzlmVooPm.jpg
@Gnojokok: fajne, zwłaszcza że LP przez długi czas miało strasznie płaską warstwę instrumentalną. Jak po latach wracam do Meteory czy Hybrid Theory to tam w sumie dominuje elektronika i jakieś miałkie gitarki, trochę dziwnie tego słuchać po latach.