Wpis z mikrobloga

#!$%@? z Tesco, Kauflandy w covidzie otwarte do 3 to było to. Zawsze przychodziłem koło 2 i nie było żywej duszy prócz mnie i kasjerki xD


@Plp_: Ja przyszedłem do biedronki o 3 nad ranem z myślą, że będzie zajebiście, pusto, że będę czuł tą atmosferę liminal space...

Wchodzę a tam w #!$%@? ludzi i kolejka.
@jmuhha: raz właśnie na takiej nocnej zmianie kasjerka próbowała oskubać mnie na 5 dych xD Zakupy zrobiłem za jakieś ~20 zł, zapłaciłem stówką i dostałem resztę 30 zł. Jak się zorientowałem to pani (specjalnie z małej) już zdążyła zmienić się z koleżanką i pójść na przerwę. Sroga była inba ale 50 zł oddała koniec końców
@salvador94: mi ostatnio w żabce do której zawsze chodzę kasjerka mi jakoś źle policzyła i zamiast 10 to 14zł i że kupiłem to co zawsze spytałem czemu tak dużo ale nie umiała mi powiedzieć a też nie chciało mi sie czekać wiec olałem akcje i następnym razem jak była sama podeszła i że przeprasza i mi dała te 4zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: #!$%@? kiedyś można było w każdym tesco zrobić zakupy czegokolwiek 24h, a teraz człowiek nawet piwa na stacji benzynowej nie kupi po 22 bo gminy sobie prohibicję wprowadzają XD
@jmuhha: jak ja kochałem te letnie, wieczorne wypady na zakupy. Na dworze ciemno, gorąco, ale cicho, a w takim Tesco chłód, spokój, można było sobie spokojnie połazić, popatrzeć, poczytać składy. Oczywiście oprócz tego mogłem też podjechać po dowolne produkty do auta w środku nocy, po narzędzia gdy coś się spsuło. No i nie zapominajmy o małych pielgrzymkach podchmielonych studentów, którym alkohol jak zwykle skończył się w niespodziewany sposób ( ͡°