Wpis z mikrobloga

Dzień po dniu tak sie dzieje życia cud (òóˇ)

34 lata, a uwazam ze jest to najlepszy moment mojego zycia do tej pory. Fajna praca, cudowna żona, super mieszkanie, w ciągu ostatniego roku ogarnąłem problemy zdrowotne, na siłowni moze nie forma życiowa, ale lecimy porządnie, bliskie grono przyjaciół. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Happy birthday to me ()

#urodziny #chwalesie #gownowpis
Pobierz onomatopeja_ - Dzień po dniu tak sie dzieje życia cud ᕦ(òóˇ)ᕤ

34 lata, a uwazam ze j...
źródło: comment_1663392208CSovwm7kk50nBgNubdSfLD.jpg
  • 81
@Spider89SC oczywiście ze leje na te wpisy, nawet mam delikatną bekę

@darosoldier tez mialem okres w swoim zyciu ze myslalem ze moje zycie się zawaliło i juz nigdy nie bedzie dobrze, a jednak się udało

@korpoRator człowiek jest szczęśliwy i już chcą popsuć życie :D lubię dzieci, jak sa nie moje i w kazdej chwili moge od nich wyjsc xD

@ZalgoZalgo przełożenie mc na polskiego wodzireja, jestem tak stary ze sluchalem tego
@Tetsuya: najwieksze dziki wychodzą z piwnicy pamiętaj ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja też zaczynałem w piwnicy mam nawet jakas stara fotke to okolice 2005 bodajże, łąweczka z dwóch krzeseł pospawana, waliliśmy na niej po 100kg, potem z biegiem czasu dochodziły sprzęty, no ale wiadomo, nie będzie nigdy w piwnicy podejścia do nowych maszyn na siłce
Pobierz onomatopeja_ - @Tetsuya: najwieksze dziki wychodzą z piwnicy pamiętaj ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja...
źródło: comment_1663407126rCN97rOrRMQjH4EoJj2Oyv.jpg
@r5678: nikt nie powiedział że problemów nie ma, zawsze jakieś są, grunt to starać się z rozkminiać na bieżąco. Często robię jakieś głupoty, sam czasami szukam problemów na siłę, denerwują mnie różne rzeczy dookoła, na które mam duży lub zerowy wpływ. Po sobie mogę powiedzieć że dopiero jak zmieniłem pracę na taką jaka mi odpowiada, zauważyłem że dużo niepotrzebnych stresów odpadło
@onomatopeja_: może to i u mnie byłoby jakieś wyjście... Bo praca jedna od już chyba 6 lat i jest sporo rzeczy które mnie w niej denerwuje, ale też sporo takich gdzie w innej tak dobrze na pewno nie będzie.
Często jak mam urlop to zauwazam że zaczynam odżywać i czuć się lepiej a po powrocie gorzej.

Ale znowuż u mnie w życiu dużo rzeczy jak nie wszystko, jest źle jesteś chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onomatopeja_: ja zaczynałem w stodole w wieku 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tylko odbijam się od 100lg na klatę, a potem zamykają siłownię przez lockdowny, albo lenistwo się wkrada ¯\_(ツ)_/¯
Też rocznik 88, ale 2 dzieci i pełen etat wysysa 90% energii, ale staram się cieszyć z życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak koń jeszcze nie ruszony, to na co żonka