Wpis z mikrobloga

@mg_93: Robiłem dziś przelew i go zablokowało bo musi potwierdzić konsultant tylko ze ten pracuje dopiero w poniedziałek i swiecilem oczami … to już któraś taka sytuacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aja95: obawiam się, że to jeden #!$%@?, ponieważ banki (tak sądzę) kierują się jednakową polityką mająca na celu przeciwdziałaniu brudnych pieniędzy. Mi kiedyś w mBank zablokowali kartę po tym jak zrobiłem przelew na zagraniczne konto na jakieś 2.5k. I do tego musiałem do nich dzwonić żeby odblokowali. Z jednej strony dobrze, gdyby ktoś chciał Ci #!$%@?ć hajs z konta po przechwyceniu danych logowania, z drugiej strony #!$%@? jeśli ty jesteś autorem
@aja95: Blokady możesz podejrzeć w iko albo ipko. Też mi się to nie podoba, że blokady nie są widoczne w historii tylko w innym oknie. Co do potwierdzenia przelewu to nikt na infolinii nie może tego klepnąć ? W sumie jeśli to nie express elixir to i tak nie wyjdzie w weekend. Jak miałbym polecić jakiś inny to Aliora przy okazji masz 5 bezpłatnych przelewów ekspresowych (jak wybierzesz taką korzyść).
@mm4tt: Nikt nie klepenie na infolini bo dopiero w poniedziałek a sprzedawca chciał potwierdzenie i dupa … w poniedziałek znowu trasa urlop …
@aja95: jeżeli mówisz o PKO BP, to fakt, transakcje najpierw są w blokadach a potem jakieś dziwne daty są w historii. W ing nie jest ważne, czy transakcja jest blokada czy już przeszła, cały czas siedzi chronologicznie w historii. Przy blokadzie masz ikonkę blokady i tyle, potem ona znika. Wiec tu masz to świetnie zrobione. Podobnie działa to w mBanku. No ale tu masz ęąś, wiec ING lepsze ( ͡°