Wpis z mikrobloga

Tak, jestem polskim strimerem. Po czym poznałeś? 5/24 (zaznaczone na niebiesko) to shoty z "własnych" aktywności. Polski Twitch to są zarobasy, więc jeżeli twoja mama będzie wracała po dyżurze pielęgniarskimi i narzekała, że jest zmęczona to proszę pokaż jej kanał z shotami polskiego streamera, żeby jej uzmysłowić że ma łatwo w życiu #polskiyoutube #youtube #twitch #famemma
Pobierz
źródło: comment_1663435983JgHPlt0Dnx0V6Yje87CFy8.jpg
  • 13
@pawelososo: zawsze mnie #!$%@? jak ktoś mówił ze xi najwięcej robi reakcji kiedy short z ich strimown to w większości gierki natomiast yfl 80% shotow to reakcje wiadome że chłopy nie robią nic specjalnie kreatywnego ale obrywa im się 10 razy bardziej niż yfl tylko dlatego że są od xayo kiedy dużo mniej tego robią
@pawelososo: niestety ostatnio jest taka meta na youtubie, że kanały reagujace na jakies filmiki zbieraja w #!$%@? wyswietlen ;d w polsce narazie tylko multi chyba jest, ale anglojezycznych kanalow ktore reaguje na jakies filmy jest od #!$%@? ;d a robia bardzo dobre viewsy
@Milowia997: Ludzie z xayoo industries maja ten plus, ze ich shoterzy od zawsze sa na bardzo dobrym poziomie. Na przyklad njn robi z streama lukiego/vys ktory trwa 6h 20min shota z najlepszych momentow, a yfl wrzuca filmik bez wiekszego montazu z reakcji na jeden filmik
@Milowia997: już od jakiegoś czasu zauważyłem, że na wykopie i generalnie wielu portalach xi jest uważane za największe zło polskiego twitcha. Nie wiem jak inni ja tam wolę sobie wieczorem obejrzeć strim lukiego z jakichś gierek, paru tiktoków a potem jakiś horror zamiast kolejnego strima multiego z przeglądu yt. Szczerze to sam ograniczyłem twitcha do xi, czasem jakiegoś gucia odpalę jak w coś ciekawego gra, nic lepszego na polskim twitchu do
@Arksen: Są największą polską ekipą na twitchu ktorą śledzi rzesza fanów więc hejterów mają sporo. Ogólnie oglądałem tylko gucia i xayoo, ale ostatnio spodobały mi się streamy młodziutkiego + stworzyli spoko duo z lukim. Yfl za bardzo nie oglądałem, maksymalnie kilka shotów na yt. Multi moze i spoko ale nie dla mnie. Irytuje mnie jego charakter, taki młodszy wkurzający kuzyn xD wszystkich obraża i #!$%@? ale jak ktoś go tknie to
@eldo1234: @pawelososo: Ale jakiego talentu. Ja rozumiem, że jego tracki się mogą podobać zwłaszcza w Polsce gdzie poziom muzyki zwłaszcza tej którą on wykonuje jest bardzo niski. Takim talentem to może być każdy za około 350-450 tys zł możesz mieć top 3 w polskich radiach więc o czym tu piszesz. Wiele osób robi z niego męczennika, ale ten człowiek był memem nie bez powodu robienie ameryczki to raz, ale oni
@pawelososo: Co ty opowiadasz. Multi przeciez steramuje tylko 3 dni w tygodniu po max 6h..

Do tego jeszcze 90% kontentu to ogląda - gale fame mma, rundki, nowy film friza czy kompliacje faili... Kurde co to jest za kontent - zero kontentu..... WTF man.

Bóg jest tylko 1 xQc, streamy po 20-24h, przerwa na 6-8h i znowu jazda, gierki filmiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cztero0404: mówię głównie o tym, że Multi nie jest typowym streamerkiem reagującym na rzeczy innych. Mimo wszystko wydaje konsekwentnie płyty odnoszące mniejsze lub większe sukcesy. Można nie lubić typa, ale nie jest typowym nygusem siedzącym przed kompem.