Wpis z mikrobloga

Wiecie, gdzie czy u kogo można zamówić/zrobić biurko regulowane o minimalnej wysokości mniejszej niż 60cm? Chodzi mi o takie biurko na stelażu, przy którym można i stać na podniesionym, i siedzieć na ziemi, kiedy jest opuszczone do maxa (dlatego potrzebuję mieć to minimum na wysokości 40-50 cm, a wszystkie biurka są powyżej ~60 cm).

#stolarstwo #meble #pytaniedoeksperta #diy
  • 12
@s---k: A czy to nie jest tak, że zwykli stolarze tego nie zrobią? Ja się na tym nie znam, dlatego szukam trochę po omacku, ale zakładam, że przeliczenie stabilności, wytrzymałości, wysokości itd. itd. to nie są takie hop siup rzeczy jak przy robieniu zwykłego stołu.
@Wychwalany: Tak 110-120 cm. Właściwie to nie dla mnie, tylko dla różowego, a ma 160 wzrostu, więc nie musi być bardzo bardzo wysoko :D

@MOSKITek: Mechanizm, ręcznie to nie.
@s---k: Wiesz co, lokalnie to mam Warszawę, więc być może ktoś gdzieś robi, ale właśnie dotrzeć do tego człowieka nie jest łatwo, bo research już robiliśmy xD
@Kordian_ziom odkąd wynaleziono pieniądze nie ma rzeczy niemożliwych :) lubię wyzwania tylko trzeba coś dobrego zaprojektować/poszukać wzoru systemu. Albo jakiś system nożycowy albo jakieś zębatki w stylu loft itd...