Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: w sensie że bardzo głupie rysunki zamieszczają niezbyt rozgarnięci ludzie a już pozbawieni zupełnie rozumu i godności człowieka ludzie je powielają i próbują tymi po prostu głupimi rysunkami komentować rzeczywistość?
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Srakie czasy. Okazuje się, ze ruskie smrody nie mogą już tak łatwo siać swojej propagandy dla idiotów i potem placzki takie jak ty musza wklejać płaczliwe i bezsensowne obrazki jak to ich wszyscy nazywają ruskimi agentami.
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: To jeszcze wolny kraj i będę pisał tutaj to, na co mam ochotę, jeśli nie łamię regulaminu. Sam możesz konto usunąć, droga wolna.


@Pshemeck: korzystaj póki możesz, wrócisz do siebie i już nie będziesz miał tak wygodnie.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Del: @antoni-blazejewski: @dominowiak: @Karl_Tofel: @trzydrzwiowypentaptyk: @Krisskow: @surlin: @MostlyRenegade: Chciałbym wam powiedzieć tylko ze sie uśmiałem jak agresywnie zareagowaliście na obrazek na portalu wykop pl xD brakowało jeszcze tylko życzyć autorowi śmierci bo śmiał śmieć połączyć lwów polska i ruski agent w jednym obrazku xD na wykopie jak widać panuje jakas zbiorowa psychoza i tylko potwierdzacie ze kazdy dla was to ruski agent
  • Odpowiedz
na wykopie jak widać panuje jakas zbiorowa psychoza i tylko potwierdzacie ze kazdy dla was to ruski agent


@ButtHurtAlert: nie, to po prostu kolejny "śmieszny" obrazek powielający ruską propagandę lub narrację opisany komentarzem jakiego użył OP, lub zblizonym. Kolejny, to nie znaczy drugi, czy trzeci. Kolejny oznacza, że codziennie pojawia się ich kilka. Są postowane przez te same konta i ich multikonta, które mają w zwyczaju postowanie antyukraińskich, antyzachodnich lub prorosyjskich
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Kochany prawnusiu Urodziłem się w 1911 w X, wtedy to było Niemieckie/Austriackie/ Rosyjske Miasto. W Niemczech mogliby to samo zrobić z Wrocławiem albo Szczecinem. Ale dlaczego tak się upadli na lwów? Dlaczego nie Wilno! Miasto Piłsudskiego! Albo Smoleńsk! W końcu w czasach 1RP znajdował się pod panowaniem korony.- Przecież w Europie każde miasto przechodzło z rąk do rąk dziesiątki razy, czy to jakaś gimbo-historia dla debili? A trzeba przyznać że
  • Odpowiedz
@Alky: Nic, ale było. Nie można już wspominać bo to obrazi Ukraińców? Syreny na PW miały nie wyć bo oni wystraszeni, o Wołyniu nie mówić bo to teraz mało ważne...Ludzie, opanujcie się :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: Nie zareagowałem agresywnie. Po prostu poczułem cringe czytając to, więc napisałem, że słabe. Jeśli dla Ciebie to agresja, to powinieneś zbić sobie piątkę z młodym Hajzerem. On też robi #!$%@? żarty, które często obrażają innych. Jak się mu zwróci na to uwagę, to zostajesz z automatu hejterem.
  • Odpowiedz