Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest totalna kretynka


@localoca: a serio wierzysz w takie bajty które ruskie wrzucali żeby szczuć ludzi na siebie? :)

Tak samo jak osobniki podobne do gon70 zdobywali popularność i obserwujących podczas ataku na covidian tak tak samo próbują teraz na tagach przegryw i piekło mężczyzn zyskiwać popularność żeby sączyć swoją propagandę.
@MorenkaKnight: Ehhh jak zwykle ktoś nie rozumie jak działa internet i jest boomerem i wszystko bierze na serio. Dziewczyna sobie jakąś pierdołę napisała pod tiktoczka, a chłopy po raz 100 wrzucają to tutaj i piszą te same komentarze że cały oddział by ją miał i czy dalej tego tak pewna jest. Nie wiem czy jest dalej tego pewna, ale myślę że nawet nie pamięta że nagrała jakieś gówno pół roku temu
@Atencjuszhehe:

dziewczyna sobie jakąś pierdołę napisała pod tiktoczka


Na tym polega dorosłość, że się bierze odpowiedzialność za słowa, które podpisuje się własnym ryjem w internecie. A twoja bagatelizacja jej idiotycznego zachowania, bo hehe jest młodą dziwczyną to idiotyzm. To, że tiktok jest pełen debili nie oznacza, że każde nagranie stamtąd mamy brać z dystansem.