Wpis z mikrobloga

@TypowyXD: tego się boję (,) Szczególnie ze ponoć to częsty przypadek, ale liczę ze jak stopniowo wejdę to dam radę. Muszę zimę czymś uzupełnić, bo sam rower to słabo, a niestety na siłownię w tym roku braknie czasu :/
@majk_emigrant: bo nie chcę miec straconych przygotowań zimowych. A jest to dosc częsty przypadek, ze ktos zsiada z roweru idzie biegać, wydolność ma, wiec biega szybko i dosc duzo jak na początek i łapie kontuzje na 2-4 miechy w dobrym przypadku. Po prostu chcę tego uniknąć, bo bieganie ma mi pomoc w przygotowaniach na rower, a nie zastopować:)
#hiponaszosie


@Hipodups: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ależ się czepiają tego, że można sobie coś zrobić. Na rowerze też można. Słuchaj swojego organizmu, nie wariuj - boli, zwolnij, zatrzymaj się, zmień coś. Nie boli? jest git.
Robisz to dobrze, lepiej niż Pidcock który 5km przebiegł w tempie 3:46 km/min - to jest chore. lub tutaj 10km w tempie 3:58 km/min
@Hipodups: kluczowe rzeczy:
Małe kroczki, duża kadencja, i poczytaj o overstride.
Będziesz biegać i wyglądać jak kox dopakowany który biegnie śmiesznie ale to dosyć bezpieczny sposób żeby nie dostać ITBS aka kolana biegacza
I niech bóg cię broni robić 10km po miesiącu bo już tlenik wszedł XD.
Jedni biegają bez kontuzji pomimo techniki okropnej.
A inni po chwili są WRAKIEM #pdk
@krymic1991: ja o siłowni nic nie mówiłem bo sam napisał ze nie ma czasu.
Jak według ciebie siłownia > technika to gdzie podać numer konta na fizjoterapeutę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I sam: trenuje na silce bardzo intensywnie, ale bez odpowiedniej techniki to może sobie chłop iść na silke a kolano biegacza przyjdzie i tak
@TypowyXD: siłownia to podstawa później dochodzą ćwiczenia pod technikę czyli różne skipy itd. i wtedy naprawdę biega się lżej i lepiej a jak zejdziesz z roweru i od razu zaczniesz klepać kilometry to się nie dziw że będą kontuzje