Wpis z mikrobloga

@TestoSynth: A to nie jest fakt? może nie wszędzie ale jest. Agencje pracy tymczasowej zamiast docelowaego pracodawcy aby taniej było, umowy śmieciowe. I ktoś kto zarabia najniższą krajową dlaczego ma wykonywać ponad swoje obowiązki?
@TestoSynth: Nie będę dyskutować z Tobą o takich rzeczach. Sam pracując w Orange widziałem wiele fikołków i niczym mnie nie przekonasz. Cwaniactwo aby taniej było dla nich i tyle. Poza tym temat odnosił się do pracy ponad to co jest raczej w umowie. To może warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy jeśli nie potrafisz prowadzić działalności i wyrobić odpowiednich zysków to warto ją zakładać? bądz zatrudniać ludzi?
Nie będę dyskutować z Tobą o takich rzeczach. Sam pracując w Orange widziałem wiele fikołków i niczym mnie nie przekonasz.


@profildogier: To następnym razem załóż sobie DG i spróbuj zatrudnić 3-4 osoby do pomocy na UOP. Po roku przyjdź i pogadamy jak twój biznes się spina xD
@TestoSynth: Nie chce, wole etat ale skoro nie stać Ciebie na 3/4 osoby to może zmienić profil? albo samemu popracować "za ladą"? Co to jest za argument, że płacisz mało bo zatrudnisz 3/4 osoby? to uprawnia do bezpłatnych nadgodzin? uprawnia do walenia w rogi z umowami? to znaczy, że firmy prowadzić nie potrafisz. I abyśmy się zrozumieli. Mi chodzi o wypłatę pokroju 3/3,5 tysiąca na ręke a nie 8 tysięcy. Dalej
profildogier - @TestoSynth: Nie chce, wole etat ale skoro nie stać Ciebie na 3/4 osob...

źródło: comment_1663922354J2vlgMGTnkRVy9WxV7bGtJ.jpg

Pobierz
@TestoSynth: Stary dawałem Tobie argumenty bo dyskutowałem jak pamiętam w podobnym temacie. Dalej mówisz, że nie mam wiedzy. Wiele razy za czasów gdy było to mozliwe byliśmy przerzucani z agenci do agenci by nie dawali umowy kodeksowej na czas nieokreślony. Podwyżka raz w roku za wyniki ale od 0,50 groszy do 1 zł brutto. jak się uda tak to najniższa krajowa w zakładzie. #!$%@? jak w obozie. Firma chwali się zyskami