Wpis z mikrobloga

W latach 2019-2022 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Rosji, z tego rok (ostatni) w Moskwie u mojej cioci. Ciocia miała 3-letniego syna (mojego kuzyna) i tak się jakoś złożyło, że często się nim zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po rosyjsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzyna do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Władimir Putin :D Przed wyjazdem do Rosji myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Cholernie się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie mój kuzyn zaczął płakać - próbowałem go za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobił mi siary przy Putinie, ale ten ryczał i ryczał.

I nagle Putin wstał i do niego podszedł. Delikatnie go pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodny czy coś. No więc Putin odłożył gazetę, wziął na ręce mojego kuzyna, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił go piersią. Po wszystkim kazał nam wszystkim wsiąść do starego autobusu i jechać na front. Zajebiście sympatyczny facet.

#ukraina #heheszki #rosja #pasta #gownowpis
  • 5
I nagle Putin wstał i do niego podszedł. Delikatnie go pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodny czy coś. No więc Putin odłożył gazetę, wziął na ręce mojego kuzyna, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił go piersią. Po wszystkim kazał nam wszystkim wsiąść do starego autobusu i jechać na front. Zajebiście sympatyczny facet.


@rzukguwniak: #ocieplaniewizerunkuwladimiraputina