Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: zupełnie nie pamiętam o co on zapytał, ale tym bardziej, jeżeli pytanie w jakiś sposób przedstawiało jego wątpliwości, dowodzi to że rozgryzł towarzystwo. Myślę też, że nie chciał już dłużej bawić się w tym cyrku pelnym toksycznych ludzi. Na pewno na codzień obraca się w innym towarzystwie niż Alimenciarz, Hanka albo Wnetyl i męczyły go już te pompowane na siłę dramy i parcie żeby utrzymać się za wszelką cene.
  • Odpowiedz
@Mallisso: w ogóle zastanawia mnie - jaką decyzję podjęłaby wtedy Monika. Raczej nie idzie za presją grupy, a wydaje mi się, że Piotr jest jej osobą dużo bliższą niż Wentyl. W ogóle mam wrażenie, że ona chętnie by sie z tej pary z Wentylem wymiksowała. Nie jestem jednak przekonana, czy byłaby w stanie wyrzucić go z hotelu gdyby na tym rajskim obej stanęli za nią.
  • Odpowiedz
@Lady_Eggplant: też mam wrażenie, że ich przejrzał, wiadomo było, ze knuli wczesniej to knują i teraz, odszedł na swoich zasadach i z klasą ale szkoda wielka, no i Moni... jeszcze ten tekst, że jak mógl ją zostawić.... smuteczek straszny ...
  • Odpowiedz