Wpis z mikrobloga

@Goog0 nie napisałem, że ta informacja to fejk tylko, że jest to konto produkujące fejki (czasami wrzuci coś prawdziwego co inne wiarygodne konta już wcześniej wrzucą najczęściej z nagraniem). A po drugie to te konto powinno dać dowód, że było takie zdarzenie a nie ja mam dać dowód, że takiego zdarzenia nie było.
Łee, myślałem, że jest jakieś info i stąd ten post. A tak to trochę wyglada na kręcenie afery w ciemno. Poczekamy, zobaczymy. Może i fejczur rzeczywiście, ale daj boziu, żeby prawda to była xD
@Grooveer: @dzangyl: @Goog0: @error101: wiele razy WarMonitor pisał, że jeżeli pisze coś w cudzysłowie to znaczy, że nie jest to potwierdzone, on ma info z frontu a nie #!$%@? z telewizora. To co pisze wiesz 1,5 dnia szybciej niż z TVN'u ale nie wszystko się potwierdza i nie wszystko się sprawdza. Jak dostanie info że UA w Lymanie, to nie znaczy, że klamka zapadła, przecież mogą ich #!$%@?ć
@REDEYE6: @Grooveer: jak ktoś chce dać info jak najszybciej to czasem coś się #!$%@?, ktoś się pomyli itd. To nie jest #!$%@? pisanie sms'a przez gościa w Tarnowie do kolegi z Rzeszowa, że na A4 jest wypadek i jest zablokowana. On nie daje w pełni zweryfikowanego info i w pełni legitnego, bo nie jest telewizją której zależy na zaufaniu. Daje to co sam dostaje lub sprawdzi w źródłach, źródła się