Wpis z mikrobloga

Apel do wszystkich polskich narodowych idiotów, żeby wyłączyli wykop i włączyli myślenie.
Brak gazu w niemieckiej gospodarce, może wywołać recesję u nich. A czyją gospodarka jest uzależniona od niemieckiej? Nasza.
O ewentualnym odwecie na baltic pipe, jeśli to nie jest inside job kacapow nie wspomnę.
#wojna #rosja #polska
  • 14
@gorzki99 a ile? I jakie jest zużycie gazu w Niemczech? Starczy na wszystko? Nagle Jamał wystarczy? Czyli NS wybudowano tylko po to, żeby Polskę ominąć czy żeby pchać go więcej?
@volodia: xd myślisz że jesteś taki oświecony ?

Przecież to jest rezultat #!$%@? polityki Niemców a nie nasza wina !

Mam się z tego powodu zapłakać? Życie się toczy dalej.
@volodia: nie chce mi sie googlac ale zmniejszonej ilosci gazu zwykli obywatele nie odczuja za bardzo. Tak sie sklada ze od jakis niecalych 10 lat jezdze w delegacje do niemiec. a uja nie spotkalem kuchenki gazowej w kuchni - wszystko na prad.

Ile bedzie to nie wiem ale na pewno wystarcajaco tyle zeby sie obudzili.
@m_ney no kurrrr co za debil. Ty myśl o konsekwencjach dla nas, a nie czyją wina.
Jak można być tak głupim, że w momencie kiedy kryzys może #!$%@?ć w polską gospodarkę wyskakujesz zadowolony z siebie z uśmiechem na ustach jak to Niemcy sobie narobiły problemów same.
@volodia: ale zrozum że mleko się rozlało i nie ma w tym naszej winy

mam sobie posypać głowę popiołem tylko dlatego że niemiec #!$%@?ł? albo zamartwiał się z tego powodu że niemiec #!$%@?ł manianę ?

na te konsekwencje nie masz żadnego wpływu, one i tak przyjdą i cię dotkną niezależnie ile będziesz innych pouczać że powinni żałobę założyć bo właśnie niemcowi rurę #!$%@?

Tyle o myśleniu o konsekwencjach dla nas

A