Wpis z mikrobloga

@Kempes:
Pisowcy: NIEEEE, PRZESTAŃCIE JUŻ SZKALOWAĆ ŻE NA PIS GŁOSUJĄ TYLKO PATOLA I DEBILE.
tez pisowcy: yyy no w Polsce płacisz złotówkami więc czego podpalasz Polske strasząc dolarem po 5pln. Wziąlbyś się do pracy dla Polski zamiast przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie spotkałem jeszcze człowieka ze "staropolskim" imieniem, który byłby normalny. W klasie miałem np. Mieszka, zjeb totalny. No jeden Bożydar był w miarę OK.
Jakim trzeba być głąbem, żeby nie rozumieć, że taka utrata wartości złotego to wielki problem dla wszystkich, którzy bezpośrednio, lub posrednio importują. Nie tylko np. ropa, czy gaz, a choćby też głupia elektronika. Ostatnio się cieszyłem, że dyski SSD tanieją i będą tanieć dalej na jesieni,
  • Odpowiedz
@gajor: komuniści to akurat dobrze wiedzieli co to są dewizy i jak bardzo ich brakuje. Paradoksalnie to jednym z 21 postulatów Solidarności było wstrzymanie eksportu, żeby towary były dostępne na rynku krajowym, no ale jakiej wiedzy ekonomicznej spodziewać się po spawaczach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: właściwie to ma rację. Z perspektywy potencjalnych wyborców. Dla Polaków, którzy nie kupowali nic za granicą (choćby online) płacąc bezpośrednio w dolarach, to rzeczywiście płaci się w złotówkach. Spora część nie rozumie że ceny za importowane rzeczy (praktycznie wszystko poza spożywką) wynikają z kursu dolara. Większy wpływ na wybory ma wpływ Sikorskiego, niż słaba złotówka, która każdego uderza po kieszeni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz