Wpis z mikrobloga

Lojalność i wierność kobiet to jeden wielki mem.

By zostać na lodzie wystarczy niewiele - koleżanka powie, że nie pasujecie do siebie albo zasługuje na lepszego.

Wystarczy hasło "zasługujesz na lepszego" albo "twój facet mi się nie podoba".

I to koniec - zaczynają się destruktywne procesy, które będą dążyć do zakończenia waszej relacji, a finalnie obarczony winą zostaniesz właśnie ty.

Możesz moggować swoimi sukcesami, ambicjami, celami i pracą praktycznie wszystkich dookoła - nie ma to znaczenia.

#zwiazki #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill
  • 43
@serniczek_z_rodzynkami: Dokładnie presja społeczna a szczególnie koleżaneczki i jesteś pozamiatany a zapewnienia że Cie Kocha, że tylko Ty sie liczysz kończy sie do czasu właśnie #!$%@?ętych koleżaneczek sfrustrowanych haha już nie mówie o presji rodziców to już apogeum do definitywnego zakończenia, a potem racjonalizacja żeby nie było, że to jej wina czyli klasyki bestsellery "ograniczasz mnie", "nie wiem co czuje" oportunistyczne samiczki i hops skok na inną gałąź oczywiście wszystko wcześniej
@TTedbundYY: @sepuqqu: mało jest kobiet, które wyśmieją takie karyny i zerwą kontakt kiedy dochodzi do takich sytuacji.
Tak samo jak postawią granicę między oczekiwaniami i opinią swoich rodziców.

Zamiast żyć dla siebie i swojego szczęścia, to żyje się pod butem oczekiwań i aprobaty społeczeństwa.

Pomyśleć, że my Europejczycy odnosiliśmy zawsze sukcesy dzięki indywidualizmowi - w przeciwieństwie do Azjatów gdzie dla nich "mrówcze życie" to nie tylko kultura ale praktycznie rdzeń
@serniczek_z_rodzynkami może oczywiście to mój kobiecy punkt widzenia, ale nie zgodzę się, że postrzeganie przez otoczenie nie wholes na jakość życia - co najmniej pośrednio zawsze. Inna sprawa, że tak: kobiety często są skłonne to wyolbrzymienia znaczenia relacji z pewnymi ludźmi w ich otoczeniu i o wiele trudniej mają ze stawianiem granic - głównie tutaj różnica w wychowaniu na to się składa.
Inna sprawa, że tak: kobiety często są skłonne to Inna sprawa, że tak: kobiety często są skłonne to wyolbrzymienia znaczenia relacji z pewnymi ludźmi w ich otoczeniu i o


@valvata: Hipokryzja level 1000 albo naucz się pisać jednoznacznie w wymowie

Zabrakło że nie powiedziałaś iż są p@lniete z tego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw g@wno kogo obchodzi z czym macie problemy, to sobie je rozwiążcie, facet
@navaare ohui panie nawet nie chcę wiedzieć co ci kobiety w życiu narobiły skoro tak na mnie wystartowałeś i jeszcze po raz kolejny z wnioskami z dupy, generalizowaniem itp.

I to zwracanie się do mnie jak do ambasadora wszystkich kobiet na świecie - proponowałabym więcej luzu, to może się okaże, że nie wszyscy ludzie na świecie są w zmowie żeby popsuć Ci życie. :D

Nie ma o czym tutaj dyskutować - wszystko
@valvata: mówiąc o "postrzeganiu przez otoczenie" nie mam na myśli posiadanie łatki pedofila, creepa, mordercy, zboka, czy jakichś innych często urojeń, które potrafią uprzykrzyć życie nawet jeżeli jest się samotnikiem - ot ludzie lubią uprzykrzać życie na siłę tym, których niezbyt lubią.

Ale mam tutaj na myśli o typowe relacje rodzinne, znajomych, sąsiedzkie - de facto do szczęścia nie są one nikomu potrzebne.

Człowiek wchodzi w relacje i buduje własną rodzinę