Wpis z mikrobloga

tak niedzielę pójść sobie do biedry z uśmiechem na ustach i patrzeć się na wracających z kościoła wyborców pisu kręcących nosami.


@jezus_cameltoe: To raczej jest kwestia związkowców z Solidarności niż jakiś wpływów religijnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek Zaplusowalem jakiś post kilka miesięcy temu i teraz mnie wołasz co chwilę. Ja wiem że bordo zobowiązuje ale do cholery ile można.
  • Odpowiedz
piękne to piękne - tak niedzielę pójść sobie do biedry z uśmiechem na ustach i patrzeć się na wracających z kościoła wyborców pisu kręcących nosami.


@jezus_cameltoe: Taa, sami też pójdą na zakupy. Przecież te stare baby nawet jak były obostrzenia to biegały kilka razy dziennie, bo dla nich to jest forma rozrywki.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe:

tak niedzielę pójść sobie do biedry z uśmiechem na ustach i patrzeć się na wracających z kościoła wyborców pisu kręcących nosami.


Wyborcy pisu tez chodzą do Biedronki, prosto z kościoła. Taka ot hipokryzja. Kiedyś pojechałem po śmietanę do obiadu i się natknąłem na kolejkę w sklepie. Rzuciłem tylko do ekspedientki „ooo nagle katolicy musza zakupy robić w niedziele” ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzask dupy emerytów był
  • Odpowiedz