Wpis z mikrobloga

Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami. Sytuacja miała miejsce przed zaostrzeniem taryfikatora (30 lipca 2022).
#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
dashcambandit - Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto ki...

źródło: comment_1664371715CjxJuYVlhLSFw0MtB6RPca.gif

Pobierz
  • 233
@francoisinho:

gruz

120 KM


boże te twoje konie mechaniczne to chyba już mózg ci #!$%@?ły... jaki ty jesteś odklejony od rzeczywistości

no a czego dotyczył komentarz o zawiści? nie pal głupa już. Czemu miałbym być zawistny że koleś słusznie zgłosił bandytę drogowego który prędzej czy później kogoś zabije

sam przekraczam... gówno wiesz, ale jest różnica jak ktoś nawet pojedzie te 60-70 w mieście, a jest różnica jak ktoś jedzie grubo ponad
@dedektywostrowski: ja z takimi ćwierć-inteligentami jak ty nawet nie próbuję argumentować, za bardzo szanuję swój czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) argumentacja miałaby sens z kimś inteligentniejszym niż ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NPC_358034: współczuję sąsiadki, natomiast w całej reszcie wpisu prezentujesz same wysrywy.

jak masz dowody na to że popełniają wykroczenia to na co czekasz

Chcesz dowodu, no to patrz, co napisała
@francoisinho: jakim ty jesteś idiotą xd

od kiedy w ogóle konie definiują gruzowatość? wiesz jaka jest jakaś średnia KM na europejskich drogach? Obstawiam że mniej niż 100. Jak znam życie to ty masz jakiegoś gruza zespawanego z trzech z niemiec ale masz 200 KUNIA a bo czyp tuningu to nawet 250

Jakim jestem hipokrytą? xd powiezdiałem ci że tylko bym nie zgłaszał tych którzy trochę przekraczają prędkość, ale gośc z filmiku
@Szalom: jesteś totalnym konfidentem i wyżej to udowodniłem, tfu na ciebie i takich jak ty

Jeśli gość z filmiki jest ewidentnym bandytą to jesteś nim i ty. Różnica jest taka, że on jest po prostu bandytą, a ty bandytą konfidentem, a przy tym hipokrytą
jesteś totalnym konfidentem


@francoisinho: no i bardzo dobrze, im więcej takich jak on tym mniej #!$%@?. Prawidłowa postawa obywatelska która zasługuje na pochwałę. Jedyną rzeczą bardziej satysfakcjonującą od wysłania policji filmiku z #!$%@? jest zgłoszenie pijaka za kierownicą

a nie przekraczasz? Nigdy?


to jest ten dowód o którym pisałeś wcześniej, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dodatkowo ma mniej rzeczy na które musi zwracać uwagę uczestnicząc w ruchu.


@CREATE_USER: ojoj, biedni kierowcy, nie są w stanie umysłem ogarnąć tak przytłaczającej ilości bodźców ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Co do ekologii, strat energii, zatrzymywania kilku ton zamiast kilkudziesięciu kilo oczywiście pełna zgoda. Dlatego najlepiej by było, żeby te 1,5t nigdy nie wyjechały na drogę, a ścisłe centra miast i dzielnic były wolne od pojazdów,
@Dolan: niestety, strzelasz na oślep, to typowe dla ludzi mało inteligentnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ani nie mam Bety, ani po Niemcu, ani nie rozjebię się na drzewie, ani nie straciłem prawa jazdy (choć mam je 11 lat) ( ͡° ͜ʖ ͡°)