Wpis z mikrobloga

Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami. Sytuacja miała miejsce przed zaostrzeniem taryfikatora (30 lipca 2022).
#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_1664371715CjxJuYVlhLSFw0MtB6RPca.gif
  • 233
@imargam_2137: Wiadomo, dostosujmy miasta w 100% pod samochody, przecież to logiczna konsekwencja

Polecam tobie się wyprowadzić chociaż do Houston w Teksasie, to jest twój raj, i nie zawracać mi dupy głupim gadaniem że coś ci się należy, bo ja nie chcę żyć w miastach 100% ukierunkowanych na życie w samochodach.

Taki januszeks że jakóś jeżdże po centrach największych miast w tym kraju i nikt nigdy nie żałował mi pieniędzy na parking,
Pobierz
źródło: comment_1664383822e5JumVgogqCWftELYhFCEu.jpg
@Dolan: za dużo Call of duty a nawet jak masz pozwolenie na broń to po #!$%@? patusa będziesz warty paczkę marlboro odsiadując wyrok za przekroczenie obrony koniecznej, witamy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szalom: a ja mam w piździe wasze utopijne wizje o eko dolinie XD przeprowadź się na wieś jak chcesz obcować z naturą albo jedź do parku narodowego, większość ludzi się nie nudzi jak wy i nie ma czasu na fantazje o wiszących ogrodach w środku dużego miasta czy donosicielstwo i woli miec gdzie zaparkować i załatwić swoje sprawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@imargam_2137: Na szczęście to że ty masz to w piździe i co ty wolisz to niewiele zmienia, bo głos mieszkańców jest ważniejszy niż jakiegoś przyjezdnego wielkiego byznesmena

Parki jako eko dolina xd ty masz nierówno pod kopułą nie? #!$%@? parki miejskie lewackie wymysły czy to komunis?

To czemu się nie wyprowadzisz do USA albo Moskwy? Zobacz jak tam ludzie muszą szcęśliwie żyć. Nie to co na przykład w miastach Holandii, czy
@francoisinho: Konfidentem można nazwac kogoś, kto podkablował na auto stojące na zakazie. Jeśli koleś zapierdziela 2 czy 3x ponad limit stwarzając zagrożenie dla pieszych i innych kierowców to podkablowanie takiego pirata drogowego to przyjemność i obowiązek każdego z kamerką.
@Nie_znany: XD nawet nie będę z tobą zaczynał, miasta bez samochodów mhm, u nas bez sensownej komunikacji? XDD XDDD XDDDD

Tak mamy robić zasady ruchu drogowego? Prawo większego? Jak dojdzie do stłuczki, to lżejszy ma winę?


@Nie_znany: Jakoś do pojazdów szynowych, to magicznie działa XD Ale pieszy nagle jest mniej zwinny od samochodu osobowego xD spadaj trollu, idź się spuszczaj z kolegami nad waszą wizją miasta bez samochodów
@Szalom: prócz jakichś oszołomów jak ty i matek z dziećmi większość osób wybierze zmodernizowaną infrastrukturę która odkorkuje miasto i skróci twój powrót do domu bo pół godziny dzień w dzień przez X lat które mógłbyś wykorzystać np na jakiś fajny donosik na prywaciarza #!$%@? co zaparkował za blisko pasów jest dla nich cenniejsze niż pareczek z kaczuszkami do którego nawet nie mają czasu się wybrać. XD
@francoisinho: najbardziej satysfakcjonujące jest to, że te wysrywy to tylko wyraz twojej frustracji powleczony fałszywym "mam to w dupie". Dobrze wiesz, że skończyły się czasy "tam zawsze stoją", janosików czy mrugaczy. Teraz każdy może mieć kamerkę i kariera "szybko ale bezpiecznie" może się skończyć szybciej niż zakładasz. Srasz się jakimś stadionowym kodeksem, ale nie dociera do ciebie że po prostu ludzie których próbujesz obrazić są podadto.

Tak więc watch your back
@tigga: oni nie są ponad cokolwiek, ale poniżej czegokolwiek, a już na pewno godności.

No ale jak można doszukiwać się godności u konfidenta ¯\_(ツ)_/¯

PS w tramwaju na pewno się nie zobaczymy, wolę jeździć samochodem po mieście ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Dolan: a nie możesz przymknąć oko tak z ludzkiej życzliwości że ktoś stanął na kilka minut nieprawidłowo bo spieszył się załatwiając ważną dla niego sprawę? Czujesz satysfakcjonujące mrowienie w siusiaku jak ktoś musi iść np w deszcz 800 metrów z buta bo w okolicy wszystkie miejsca w tym płatne są zajęte ale za to zaparkował prawidłowo i konfitura nie musi wyciągać telefonu z kieszeni żeby zrobić fote xD
@imargam_2137: Wyjaśnisz mi co to mnie obchodzi jako mieszkańca centrum? W dupie to mam co kto chciałby, ja ci w buciorach nie wjeżdżam do twojej dzielnicy/miasta i nie mówię ci że powinieneś mi coś ułatwić. Mieszkańców centrum jest więcej niż przyjezdnych, a więcej niż samochodziarzy w centrum, jest chociażby użytkowników komunikacji miejskiej czy rowerów - w Warszawie samochodziarze są mniejszością. A jakoś mam przeczucie że o bus pasy taki typek jak