Wpis z mikrobloga

Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami. Sytuacja miała miejsce przed zaostrzeniem taryfikatora (30 lipca 2022).
#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
Pobierz dashcambandit - Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto ki...
źródło: comment_1664371715CjxJuYVlhLSFw0MtB6RPca.gif
  • 233
@imargam_2137: Haha czyli według ciebie zgłaszanie palenie oponami to tez bycie konfidentem? Xd

Trzymajcie mnie mam nadzieje ze trollowales w sumie bo nie wieże ze siedzę tutaj z takimi kretynami sebami którzy uważają ze jest jakiś honor który oczysiscie działa jak oni popełniają jakiś występek Xd

Nie chce ci się dyskutować typie bo nie masz żadnego kontrargumentu i wyśmiewasz zieleń w miastach. Zatrzymałeś się w rozwoju na jakimś etapie
@MoHardcore: szkoda mi czasu na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nappy:
na kamerce nie widać całej sytuacji, jak myślisz, ile sekund wcześniej mógł dostrzec pieszego? przy prędkości 70 km/h mając 40 metrów do skrzyżowania miał 2 sekundy (podkreślam, że nie usprawiedliwiam prędkości, ale każdy popełnia błędy).

Powiedz mi, że żadna z tych konfitur nigdy nie przekroczyła o tyle prędkości

@thecakeisalie: tak prymitywne teksy obnażają to,
@Szalom: jeśli dosłownie interpretujesz memy zamiast zauważyć ich zabawny i prześmiewczy charakter to prócz tego że jesteś konfidentem jesteś też niezłym półgłówkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że ukoisz nerwy po tej burzliwej dyskusji w jakimś pareczku niestety już jesień więc bez akompaniamentu świerszczy. Miłego wieczoru i wiecznie wolnej linii przy telefonach do prokuratury XD
@francoisinho:

na kamerce nie widać całej sytuacji, jak myślisz, ile sekund wcześniej mógł dostrzec pieszego? przy prędkości 70 km/h mając 40 metrów do skrzyżowania miał 2 sekundy (podkreślam, że nie usprawiedliwiam prędkości, ale każdy popełnia błędy).


ziom, cmon, sam stwierdziłeś, że:

1) Samochód nie hamuje w miejscu (nawet rower nie hamuje w miejscu)


Nagranie masz z auta które jest 2 w kolejce do pasów, nie wygląda to na awaryjne hamowanie. Jako
@francoisinho: czyli uważasz, że prawo aplikuje się tylko wtedy kiedy ktoś zobowiązany zawodowo jest bezpośrednim obserwatorem czynu?

Sędzia też jest człowiekiem tak jak każdy z nas, nikt lepszy nikt gorszy. Sąd ma możliwość odstąpienia od wyroku jeśli uzna, że przyczyna sprawy jest błaha.
@nappy: mówisz o prawie, a sam chcesz go "aplikować" według własnego "widzi mi się"

Jak myślisz, ile z tych prawilniaków-konfidentów składało niedawno fałszywe wnioski o dodatek węglowy, byle załapać się na 3k?

Czyli prawo ok, ale wtedy, gdy akurat pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Noxter20: gratuluję ci konfidencie, koniecznie wpisz do CV ( ͡° ͜ʖ ͡°)