Wpis z mikrobloga

Zdechł mi właśnie mój ponad 10-letni staruszek Kindle 3 Keyboard :< Padła pamięć i urządzenie się wiesza co chwilę. Orientuje się ktoś czy jest szansa wymiany pamięci w tym urządzeniu? Tak mi szkoda :< był to najlepszy gadżet jaki w życiu nabyłem. Co prawda nosiłem się z zamiarem wymiany od jakiegoś czasu na Paperwhite ale i tak mi smutno :<

#kindle #zalesie #czytniki #ebook
  • 12
  • Odpowiedz
@Dibhala: rzuciłem szybko okiem na google grafika i myślałem, że siedzi tam jakaś wypinana pamięć ale po rozebraniu okazało się że to modem :< więc faktycznie trzeba się szarpnąć na nowy zakup. Orientujesz się czy Kindle dalej trzyma jakościowo wysoki poziom? Być może warto zainwestować w coś innego :> Fajnie żeby sprzęt wytrzymał co najmniej kolejne 10 lat :)
  • Odpowiedz
Kupilem kilka kindli 10tek, sam sobie pierszy, pozniej dalem jednego na prezent, i 2 ostatnio na prezent, wytrzymal mi 3 lata, i nie bylo zadnych problemow, jest promka na pw5 (chyba jeszcze)
  • Odpowiedz
@ceb0lak: jak mi się rozdupcył ekran w K5 to udało mi się kupić voyage za jakieś 3 stówy z okładem. Możesz wyczekać na promo w amazonie, to K10 da się szarpnąć za nieco ponad 3 stówy. Problem w tym, że tych k10 brakuje bo idą jak woda i bez promocji.
jw @pigmaster wspomina jest promo na pw5. Tego warto, ale to bodaj grubo ponad 5 stuf ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Dibhala: @jmuhha: @Cyfranek: dzięki :) Jak na w pierwszym poście wspomniałem - od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem zakupu paperwhite (zwłaszcza ze względu na podświetlenie - lampka mnie mi nie wadziła ale irytowałem się jak podczas czytania bateria w niej wysiadała). Cena 500zł nie jest jakaś zaporowa zakładając, że jak Kindle 3 posłuży mi przez tyle lat. Wszak za tego kundla też zapłaciłem pewnie z 6 - 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ceb0lak: ja byłem kindle lover, alw od kiedy mam Legimi to zastanawiam się nad zmianą na coś na Andku.

Jak już Kindle to minimum paperwhite, kupiłem żonie ten zwykły z podświetleniem i jest wyraźnie gorszy ekran.
  • Odpowiedz
@geuze: legimi to jest game changer przy wyborze czytnika, który z miejsca eliminuje knedla we wszystkich ofertach abonamentowego wypożyczania książek

@ceb0lak: no to nie ma się już nad czym zastanawiać, bedzie Pan zadowolony (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
legimi to jest game changer przy wyborze czytnika


@Dibhala: no dokładnie. Mój paperwhite jeszcze ciągnie, ale co z tego, skoro nie obsługuje Legimi w cywilizowany sposób? XD Sprzedam pewnie oba Kindle i wymienię na coś z andkiem, tylko teraz mało czytam, więc i tak najczęściej czytam na telefonie...
  • Odpowiedz