Wpis z mikrobloga

Krótki Update:

- Dzisiaj miałem badania lekarskie i podsumowanie: prolaktyna jest ok, więc temat z badaniami krwi uważam za zamknięty. Jestem po wizycie u laryngologa i następnym etapem w leczeniu chrapania będzie plastyka podniebienia miękkiego i języka. Niestety tego nie ogarnę w NFZ, więc będę musiał poszukać kogoś kto to zrobi oczywiście w rozsądnej cenie.

- Zacząłem tańczyć bachate i tańczę w losowych parach.

- Ogólne przemyślenia co do salsy: czuję zazdrość jak partnerka na takim samym poziomie co ja tańczy z partnerem, który jest o wiele wyższym poziomie. Z czego wynika? Pewnie z psychologicznych aspektów, ale wolałbym się nie zagłębiać. Wnioski jakie można wyciągnąć to im więcej czasu poświęcasz na tańczeniu tym masz lepsze efekty. Są ludzie, którzy poświęcają cały tydzień: a tu kurs, a tu impreza. Nie jest to nic odkrywczego jak porównasz do innych rzeczy. Paulo Coelho. Zatem keep calm and have fun! Bo w tańcu chodzi o taniec i dobrą zabawę.

- Tematy logistyczne typu: kto z kim gra, kto z kim tańczy i kto z kim jedzie to zawsze jest paranoja gdzie czasmi trzeba liczyć na łut szczęścia, żeby jako samo się rozwiązało :D

Następny update będzie chyba w poniedziałek lub niedziela wieczór, bo jadę w góry na trening. W październiku czeka mnie jeszcze jeden wyjazd. W następnym tygodniu do ogarnięcia dalszy etap z chrapaniem, IT i ogarnąć dietetyka.

Pozdro

#zmianazmirkiem #rozwojosobisty #motywacja
  • 1
plastyka podniebienia miękkiego


@LordFen: Tylko nie napalaj się na super efekty po tym, małżonkowi starczyło na rok, po czym znów zaczął chrapać. A po samym zabiegu męczył się dwa tygodnie. Więcej bym go na to nie posłała.