Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem 3 komplementy za vintage Antaeusa z przełomu lat 80 i 90 proszę państwa. To nie zdarza się często. Ostatnio bardzo go często zarzucam, nareszcie jest na niego dobra pogoda.

Od kolegi („byku, dobrze pachniesz co to?”, od koleżanki (po przytulasie „teraz będę pachniała ładnymi perfumami”) i od różowej która nie lubi Antka xD („wyczułam Cię w windzie, ładne perfumy to mówię mój chłop”). Widocznie baza jej pasuje. Od aplikacji minęło 10 godzin a on nadal projektował.

Tak, dziady też mogą sprowokować pozytywną reakcję. Kochajmy dziady.

#perfumy #klasykialvaro
alvaro1989 - Dzisiaj dostałem 3 komplementy za vintage Antaeusa z przełomu lat 80 i 9...

źródło: comment_16644792119p1jvOT2zdZZBi5ROLkm4R.jpg

Pobierz
  • 10
@testowy_test: zazdro! Moja ogolnie nie lubi za bardzo klasyków. Antka jakos tam akceptuje jak się psiknę, ostatnio nic negatywnie nie komentowała. Toleruje zielone Polo vintage, obecne Polo lubi, Sung Homme kojarzy jej się ze swoim ojcem, Kouros to mocz, Givenchy Gentleman to szafa zatęchłych płaszczy (Lol) itd.

@Slejpnir: No właśnie mam wrażenie że to jeden z bardziej przystępnych dla otoczenia dziadów. Aczkolwiek obecny batch to jest zupełnie inny zapach jak