Wpis z mikrobloga

  • 2
A i tak.sie trafi #!$%@? konfederacka która powie że to nie nasza wojna i stop ukrainizacji polski. Gdyby ci ludzie nie podjęli rękawicy mielibyśmy ruskich jako bezpośrednich sąsiadów gotowych za kilka lat wejść także do Polski.
  • Odpowiedz
@Bzdula: nie wzruszałem się na żadnym filmie z takich czy podobnych akcji, a tu cebula instant. Mam nadzieje, że ich poświęcenie zostanie wynagrodzone, a dzieci wyrosną na porządnych obywateli którzy będą mogli wychować w pełni swoje dzieci i doglądać wnuki.
  • Odpowiedz
Zelenski mega gosc, mam nadzieje ze pierwszym krajem ktory odwiedzi po wojnie będzie Polska i bede mógł byc na tym spotkaniu, głośno skandując jego imię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bzdula: mam nadzieję że Ukraińcy z szacunku do Polaków po wojnie przestaną oszukiwać na przesyłki z InPost
  • Odpowiedz
@Grzesiok: niestety gówno będą a nie silniejsi w jedności narodowej. nawarstwią się kolejne podziały społeczne które już do tej pory byly olbrzymie: ukrainiec z zachodu boi się pomóc temu ze wschodu i potrafi nazywac go ruskiem... ale wy znający sytuacje z tv i wp, a jedynego ukrainca to kliczke albo zeliskiego to pewnie tego nie dostrzegacie
  • Odpowiedz