Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Slippery slope


@Alakecz: XD

Przecież właśnie ci próbuje wytłumaczyć że każda przemoc jest TAK SAMO karygodna, a dzielenie ofiar na takie którym należy się sprawiedliwość i takie którym nie należy się sprawiedliwość jest dla mnie jakaś okrutną, potworną patologią. Ze swoimi poglądami dla mnie nie różnisz się niczym od łysego seby, który chce "#!$%@?ć wszystkich pe64ł0w", a jesteś nawet gorszy bo w swoim poczucie wyższości od innych starasz się swoje chore
@Gregory960 Mordo, zacznijmy od tego, że ja sam jestem biseksualny. Do tego odnoszę się do twojego przykładu z chodzeniem za rękę, a nie do jakiś statystyk z dupy. Tak już jest w życiu, że nie ważne czy idziesz sam, z dziewczyną czy chłopakiem po ulicy to ktoś cię może zaczepić. Trzeba się po prostu umieć bronić i nie dopuścić do bycia ofiarą. Do tego warto przewidywać sytuację, że w pewnych miejscach pewne
@Aokx: ludzie robią z siebie kogoś zupełnie odróżniającego się od społeczeństwa i dziwią się, że uwaga ludzi się na nich skupia. Agencyjne #!$%@? utyskujące na to co sami robią (chodzi mi oczywiście tych wymalowanych, z uszami w niestandardowych strojach etc.)
@Aokx: Jak patrzę na takie werki srerki, to rzeczywiście lepiej być w dzisiejszych czasach bezdzietnym. Szkoda nerwów i kasy na wychowywanie takich spierdoxów. Kiedyś, w świecie bez internetu dzieciaki zajmowały się chociaż czymś pożytecznym a dzisiaj jedynym zmartwieniem w życiu julki na tłyterze jest to, że jakiś tęczuś dostanie po gębie
@l_Grela_l: żadna tona ludzi nie dostaje #!$%@?, to nie są już lata 90te, a będąc gejem dalej jesteś narażony na #!$%@? za okazanie uczuć w miejscu publicznym, po ulicach miast jeżdżą auta ogłaszające że jesteś pedofilem, hierarchowie kościelni ogłaszają z ambony że osoby próbujące Cię prześladować to obrońcy Polski, gminy ogłaszają się strefą wolną od Ciebie. XD
Trzeba być upośledzonym umysłowo, żeby tego nie dostrzegać. Klocki w odpowiednie dziury już dziś
1. Powodem ataku jest cecha PRZYRODZONA.

2. Powodem ataku jest WYBÓR ulubionego klubu kopania piłki.


@Alakecz:
1. Orientacja nie jest cechą przyrodzoną. Szkoda, że ci wszyscy progresywni nie uczą się podstaw biologii zanim idą głosić mądrości z memów i hash tagów
2. Często kibic nie ma wyboru klubu i wynika to tylko i wyłącznie z miejsca urodzenia