Wpis z mikrobloga

INB4 bait ale nie jest.

Mirki mam taki problem z dziewczyną z którą mieszkam od jakiś 2 lat. Od początku naszej znajomości (4 lata) różowa miała sporą nadwagę, co też od początku mi przeszkadzało (trochę jak pasta o Sylwii ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale że cała reszta była ok to pewnie mylnie założyłem, że uda mi się na nią wpłynąć pozytywnie i razem coś podzialamy w temacie (sam dbam o swoją sylwetkę, siłka 3 x w tygodniu plus patrzę co jem).

Nie chciałem jakoś mocno naciskać i nawet coś z początku udało się ogarnąć, wspólne długie spacery itd. Problem zaczął się jak zamieszkaliśmy razem u mnie. Na początku wszystko super, razem ogarnialismy obowiązki domowe, gotowanie itd więc byłem optymistą.Różowa ma pracę zmianowa i często pracuje od południa do wieczora i z czasem jednak powróciła do swoich nawyków, a na mnie spadło 90% obowiązków domowych i zacząłem się frustrowac. Wzięliśmy nawet psa, z myślą że będziemy razem spacerować i zgadnijcie kto z nim teraz chodzi:)? (Ale psiak jest super więc nie żałuję;)

Na to wszystko różowa stwierdziła, że ona po prostu nie czuję się pewnie przy mnie i że ona nic nie ma i że wszystko możemy ogarnąć, ale najpierw chce ślub, bo nie widzi mojego zaangażowania i boi się że zostanie z niczym... Ja stwierdziłem, że na ślub jest jeszcze za wcześnie i najpierw musimy poukładać nasze sprawy, a dla mnie przede wszystkim ważne jest żeby zaczęła dbać o swoje zdrowie, bo bez tego nie widzę naszej przyszłości.

No i teraz mamy dwa ultimatum ¯_(ツ)_/¯ różowa chce ślub, albo kończymy, bo nie widzi żeby traktował ja poważnie ja natomiast nie chcę się deklarować zanim różowa nie zacznie dbać o swoje zdrowie.

TL;DR różowa naciska na ślub i daje ultimatum, mi na niej zależy, ale boli mnie że nie dba o siebie i wiem ze po ślubie już nic nie wskóram. Czy komuś udało się namówić na partnera na odchudzanie i jeśli tak to jak:)

#zwiazki #odchudzanie
  • 154
  • Odpowiedz
@Gork: jak już weźmiecie ślub to będziesz miał trudniej się wymiksować. Jak komuś pasuje nadwaga to nagle nie zacznie jej przeszkadzać i nie weźmie się za siebie.

  • Odpowiedz
@Gork: Po pierwsze gratuluje obniżenia sobie standardów, jak widać wyszedłeś na tym bardzo dobrze xD
Po drugie jak różowa daje ultimatum na ślub i na to aby ona nie została z niczym to wiadomo co musisz zrobic:
Ślub a następnie szybki rozwód aby mogła otrzymać polowe majątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Neeveermind - @Gork: Po pierwsze gratuluje obniżenia sobie standardów, jak widać wysz...

źródło: IMG_0532

Pobierz
  • Odpowiedz
prostu nie czuję się pewnie przy mnie i że ona nic nie ma i że wszystko możemy ogarnąć, ale najpierw chce ślub, bo nie widzi mojego zaangażowania i boi się że zostanie z niczym... Ja stwierdził


@Neeveermind: jaką połowę XD musieliby jakiś majątek zgromadzić xD
  • Odpowiedz
@mati030299: patrząc na jej opis to póki co ona niczego nie posiada. Wiec może niech najpierw skupi się aby zgromadzić cokolwiek.
Jak jest tak leniwa, że nie chce jej się nawet ogarniać mieszkania to obstawiam, że z praca będzie podobnie i to na niego spadnie zarabianie na swoją wspaniała witaminkę.
  • Odpowiedz