Wpis z mikrobloga

@MWittmann: Przecież nawet jest retrospekcja jak on klęczy przed Adarem. Nie pamięta go bo jest jednym z wielu. Przeprasza za swoje czyny bo się poddał i klękał przed orkami. To zrobił co jest wyraźnie pokazane w retrospekcji i nie wiem po co tworzyć jakieś teorie z dupy.

Miecz Adar przekazał temu staruchowi co wbił go później. Też to jest pokazane jak mu każe jechać z tym przed najazdem czy tam na
@Al-3_x: z tym złem wcielonym to byl żart. Ale jak widać nie do końca czytelny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ogólnie zgadzam się, że serial nie jest aż tak skażony poprawnością polityczną. I mimo tego, że jest słaby to ogląda mi się go w miarę dobrze.
@MWittmann: więźniem numenoru i doradca był później i to jawnie jako sauron. Już po stworzeniu pierścieni i wypowiedzeniu wojny elfom, gdy al pharazon przyplynal i sauron się poddał. Także trochę pomieszales kolejność. Co oczywiście nie znaczy że nie okaże się tutaj sauronem za jakiś czas :) z tym że znowu musiałby zmienić postać w pięknego elfa/majara pana darów, który nauczy "twojego starego" robić pierścienie
@Edi93: no raczej powinno. Max co może z niego być to jeden z nazguli ale bardzo prawdopodobne jest to że jest przed przed ostatnią forma saurona :) może po tym wybuchu już zniknie i pojawi się jako lord of gifts u twojego starego i Cezarego w eregionie hehe. Poza tym to nie te gory chyba że mają wyemigrować na zachód teraz aż na tereny na południe od późniejszego rohanu, edoras. To