Wpis z mikrobloga

Jak wygląda sprawa z myciem wnętrza swojego auta w #niemcy ? Pytam konkretnie o #monachium . Wiem, że co do zasady można myć auto tylko w Waschboxach i poza nimi można dostać mandat, ale czy to też tyczy się wnętrza? W moim przypadku mam swój własny dobry ekstraktor bissela i chciałbym go gdzieś podpiąć, tyle że na stacjach są tylko słabe odkurzacze na monety i nie znalazłem nigdzie wtyczki. Są takie miejsca i po prostu jeszcze ich nie znalazłem czy czeka mnie wydatek paru stówek na detailing?
  • 3
@beethoven: W zakazie mycia chodzi o oleje i inne brudy ktore trzeba zutylizować. A myjnie maja na to odpowiednie papiery. Teoretycznie, odkurzanie czy inne mycie w srodku nie wiaze sie z usuwaniem olejów i innych takich. Ale sasiad moze być nadgorliwy...
@JayCube: @warstwowy_kabel:

Dzięki za odpowiedzi! Dla potomności - niektóre stacje Aral mają taki ekstra pistolet z dodatkowymi funkcjami (typu parownica). Akurat ta na której byłem miała zepsuty (_ )
Ogólnie zauważyłem, że na niektórych stacjach z Waschboxami sporo ludzi staje sobie potem na boku i czyści wnętrze. Co prawda nie swoim odkurzaczem, ale przynajmniej nikt się nie czepia, jeśli ktoś przez godzinę poleruje wnętrze szmatkami.