Wpis z mikrobloga

@potezny_papiesz: A to niby kąpiel w zwykłych kołkach byłaby tania? Bez przesady, DuoPower nie są dużo droższe od zwykłych kołków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@korkyx: Osobiście nie testowałem, więc nie chcę się wypowiadać autorytatywnie w tej sprawie, ale kolega @Zarzutkkake wygląda na eksperta i twierdzi, że się nadadzą, więc ja mu wierzę.

@Zarzutkkake: A kto był pierwszy z tą inwencją na rynku? Fischer wprowadził te
@Shigan te kołki kupuje z 10 lat, chodzi o to, że rozchodzi sie od samego początku co daje mu przewagę nad tradycyjnymi. I na dwóch lub trzech kołkach wieszamy normalnie falowniki ważące po 30kg na płytach kartonowo gipsowych, elewacjach, cegłach dziurawkach itd. Jest to nie do wyrwania. Jak ktoś sie uprze to rozwali jak w przypadku duopower, ale nie mówimy tu o wandalizmie.
Zarzutkkake - @Shigan te kołki kupuje z 10 lat, chodzi o to, że rozchodzi sie od same...

źródło: comment_1664692592LyShMup7StaMpDC8yemm0t.jpg

Pobierz
@Shigan: To samo odkryłem podczas ostatniego remontu. Po zmarnowaniu kasy na jakieś zwykle gowniane kołki, które w ogóle nie trzymały wkurzyłem się i kupiłem te. Wszystko co u mnie wisi w domu, jest na tych fisherach. Najbardziej widać różnice, jak chcesz wyciągnąć ze ściany tego fishera i jakiegoś zwykłego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zarzutkkake: wyglądają fpytę, tylko u mnie w budowlanych fischery są wszędzie, a te bym musiał online kupować.

Są jeszcze te szare Fischer UX, jak kiedyś przykręciłem szafki na nich, to musiałem śruby obcinać w żelbecie, bo nie chciały wyjść XDDD