Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1475
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
A kobiet też? xD


@CosyGrave: Tak jak napisałem. Normalne kobiety są przeciwko zabijaniu ludzi.

jak teściową przekonał to luz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak żonę/córkę to gość pierd0lniety


@potezny_papiesz: A moim zdaniem #!$%@?ęty to jest ten kto popiera zabijanie ludzi ¯\_(ツ)_/¯
W życiu trzaba brać odpowiedzialność za swoje czyny. Pokolenie płatków śniegu tego nie zrozumie.
Ale jak to zakończony, przecież miałybyc chipy, obozy koncentracyjne, zaszczepieni mieli umierać na ulicach itd


@CosyGrave: no unia nie bez powodu pracuje na digital euro i powiązaniu tego z biometryką. Tak samo jak stany. I chiny, ale u nich już digital jest od dwóch lat testowany. A przyrost nadmiernych śmerci w UE 15-30% to tam z powodu zmiany klimatu jak mówią oficjalne źródła.
Ale to wszystko teorie szurów. Podobnie jak nawet