Wpis z mikrobloga

Z tego co zauważyłam to jak ktoś ma umiejętność szybkiego i sprawnego pisania głupot to można sie szybko dorobić. Pełno jest tych autorek książek dla kobiet, Remek Mróz, Czornyj itp którzy wydają po 5-7 książek rocznie. Przecież to musi być bardzo dużo pieniędzy tak rok w rok. Ile mniej znani pisarze i pisarki mogą zarobić za książkę? 10-20 tysięcy pln? No to wyda 7 rocznie i ma lekko zarobione pieniędze bez studiów gdzie wiele osób musi na to naprawdę cięzko pracować. A jak takiej/takiemu sie uda to się dorobi milionów jak Mróz czy Czornyj ehhh to żyćko takie ciężkie i niesprawiedliwe. Człowiek by zamieszkał wtedy w #warszawa albo #wroclaw #krakow czy tez #gdansk a nie #lodz ehhh

#ksiazki #pisanie #mroz #czornyj #logikarozowychpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
@joolekk: tak, ale ja nie wiem jakie nakłady mają takie pisarki książek dla kobiet albo mało/średnio znani autorzy kryminałów. 3k? 5k? Może nawet 8k jak taki pan na YT gadał, wtedy to już spoko pieniądz
  • Odpowiedz
  • 1
@KoninaBeZiomeczka Mróz produkuje książki na potęgę, ale opanować tę sztukę nie było łatwo. Masę ciężkiej pracy w to wpakował, więc nie pisz, że mu się "udało". Zapracował na to.
  • Odpowiedz
@Iudex: Ale ja nie ujmuję mu pracowitości. Tylko zwracam uwagę że jak ktoś potrafi tyle czasu pisania wycisnąć z mózgu to przy odrobinie szczęscia może ułożyć sobie lekkie i dostatnie życie, a pozornie nie robi niczego produktywnego dla społeczeństwa
  • Odpowiedz